Konfederatki o strajku kobiet! “NIE! To strajk lewicy!” [KORWiN TV]

Konfederatki o strajku kobiet! “NIE! To strajk lewicy!” [KORWiN TV]

W programie “Rozmowa Polityczna”, Dominika Korwin-Mikke gościła Julię Polakowską i Gabriele Jurkiewicz. Tematem głównym były strajki kobiet i skandaliczne zachowanie protestujących. “Było bardzo dużo osób młodych, którzy nawet nie wiedzieli po co tam byli”.

Dominika Korwin-Mikke zapytał na początku jak Panie zaopatrują się na to co dzieje się na licach Warszawy i nie tytko.

– Trzeba sobie powiedzieć wprost, że jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji, jako państwo, jako gospodarka. Mamy do czynienia z drugim locdawnem. Przez to ludzie są pozbawieni z dnia na dzień pracy, możliwości zarobków. Nie mogą prowadzić swoich biznesów czy to w branży gastronomicznej czy fitness. Tak na prawdę nie wiemy co przyniesie jutro – zauważ Julia Polakowska.

O protestach kobiet Julia Polakowska wypowiedział się tak.

– Skala tych protestów i ich obraz przeszły wszystkie oczekiwania, już nie możemy mówić o ludziach, którzy czegoś chcą, nie możemy mówić o ludziach, którzy mają własne zdanie, bo na koniec dnia, nie wiadomo czego Ci ludzie chcą o o co oni walczą?

Następnie o swoich przemyśleniach opowiedział Gabriela Jurkiewicz, która na własne oczy widziała w jak skandaliczny sposób odbywały sie protesty lewicowych środowisk.

-Uczestniczę w protestach, uważam, że ludzie powinni mieć możliwość wyrażania swoich poglądów, wyrażenie tego co robi władza za pomocą protestu. Tylko protesty muszą odbywać się na jakimś poziomie, muszą za tym iść jakieś konkretne postulaty. A to z czym miałam wczoraj do czynienia przerosło moje najśmielsze oczekiwania – powiedziała członkini Konfederacji.

– Ludzie, którzy brali udział w tych protestach, byli agresywni, byli bardzo wulgarni, byli nie kulturalni. Było bardzo dużo osób młodych, którzy nawet nie wiedzieli po co tam byli. Wyrażali się oni w bardzo agresywny, wulgarny sposób, byłam świadkiem tego, gdy osoby protestujące rzucały butelkami, słoikami, farbami, jajkami i papierem toaletowym w uczestników tych protestów, którzy byli po przeciwnej stronie – dodała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *