„Barbarzyński atak na katolików”. Arabski nożownik z Nicei ściął głowy dwóm ofiarom [KORWiN TV]

„Barbarzyński atak na katolików”. Arabski nożownik z Nicei ściął głowy dwóm ofiarom [KORWiN TV]

Katolicy we Francji są przerażeni! W Nicei na południu Francji doszło do ataku nożownika. Napastnik zaatakował w bazylice podczas Mszy świętej. Zabił trzy osoby, a kilka ranił. Policja zatrzymała podejrzanego. Tego samego dnia doszło do kolejnego ataku!

Tuż po masakrze w kościele, burmistrz Nicei Christian Estrosi przekazał, że wszystko wskazuje na atak terrorystyczny.

Z relacji medialnych wynika, że napastnik w momencie ataku krzyczał „Allah Akbar”. Mężczyzna wtargnął do kościoła podczas sprawowanej tam Mszy świętej. Dokonały się tam czyny niczym z horroru!

Nożownik odciął głowy modlącej się kobiecie i strażnikowi kościelnemu! Na zewnątrz zasztyletował jeszcze jedną kobietę. W sumie w napaści zginęły trzy osoby.

Co więcej tego samego dnia doszło do drugiego ataku islamistycznych morderców. Do drugiego ataku doszło w Awinion na południu Francji. W obu przypadkach napastnicy mieli krzyczeć „Allah Akbar” i grozić nożem. Policjanci zastrzelili zbliżającego się do niego mężczyznę.

„Podsumowując: napastnik krzyczący #AllahAkbar wtargnął na mszę świętą do bazyliki w Nicei, modlącej się kobiecie i strażnikowi kościelnemu ściął głowy po czym już na zewnątrz zasztyletował jeszcze jedną kobietę. Barbarzyński atak na katolików” – napisała dziennikarka Dominika Cosic.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *