Korwin-Mikke mówi prawdę o protestach! “Dzięki temu można przykryć sprawę wielkiej afery (…)Sumy są gigantyczne!” [KORWiN TV]

Korwin-Mikke mówi prawdę o protestach! “Dzięki temu można przykryć sprawę wielkiej afery (…)Sumy są gigantyczne!” [KORWiN TV]

Janusz Korwin-Mikke jak co czwartek był gościem KORWiN TV w serii “Q&A”. Tam prezes wypowiedział się na temat “Strajku Kobiet” i tego co te awantury na ulicach polskich miast mają przykryć! “PiS chciało ruszyć tę sprawę, ponieważ dzięki temu można przykryć sprawę wielkiej afery. Większej niż zbrojenia” – powiedział lider Konfederacji.

– To co się obecnie dzieje na ulicach polskich miast, to jest kwestia wyroku TK, który szczerze mówiąc, jeszcze nie obowiązuję, bo nie został opublikowany. Różnie jeszcze z tym może być. PiS było w stanie jednego wyroku TK nie opublikować. Także nie wiadomo co z tego będzie, ale zakładamy, że wyrok zostanie opublikowany – powiedział na początku Korwin-Mikke.

– Wynikła z tego powodu straszna chryja, bo ludzie po prostu nie wiedzą o co chodzi. Większość ludzi na ulicy jest przekonana, że Konfederacja z PiS-em przegłosowała coś w parlamencie. To oczywiście nie jest prawdą. Bardzo byśmy chcieli żebyśmy byli tacy potężni, ale niestety teraz nic od nas nie zależy. To zależy od Trybunały. Czy jest prawdą, że PiS jest prawdą, że PiS manipuluję Trybunałem i w jakim stopniu nie wiemy – dodał.

– Natomiast co do tej sytuacji, która jest na ulicach to powiedzmy jasno – PiS chciało ruszyć tę sprawę, ponieważ dzięki temu można przykryć sprawę wielkiej afery. Większej niż zbrojenia. Tam kilka samolotów F35, to jest kilka elektrowni atomowych! To jest gigantyczna sprawa. Nikt o tym nie mówi, że właśnie w tej chwili omawiane są transakcje, na kilka elektrowni atomowych – bezprzetargowo z amerykanami. Nie wiadomo o co tam chodzi. Sumy są gigantyczne! –  zauważył prezes.

– Polska ma na to wydać 150 mld. złotych na początek. Proszę państwa w normalnym kraju, państwo nic nie wydaję na elektrownię atomową! W tej chwili na elektryce się zarabia. Państwo zarabia na produkcji prądu. Więc mówi się, Panowie jak chcecie wybudujcie sobie elektrownię, będziecie naw niej zarabiać. I koniec. Państwo jest do tego całkowicie nie potrzebne – dodał Korwin-Mikke.

Poniżej całość nagrania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *