Korwin-Mikke ostro o Strajku Kobiet! “Nie można doprowadzić do tego by lewactwo przejęło władzę!” [KORWiN TV]

Korwin-Mikke ostro o Strajku Kobiet! “Nie można doprowadzić do tego by lewactwo przejęło władzę!” [KORWiN TV]

Janusz Korwin-Mikke w telewizji KORWiN TV podsumował dotychczasowe protesty “kobiet” i powiedział, o co jego zdaniem, w nich naprawdę chodzi. “To nie jest żaden protest kobiet, tylko to są klasyczne postulaty, które lewica krzyczy od lat” – ostrzega lider Konfederacji.

Na początku, prowadzący wywiad Karol Wilkosz, zapytał prezesa o jego zapytanie z ław sejmowych, czy policja ma ostrą amunicje?

Dlaczego Pan o to zapytał? – zadał pytanie prowadzący.

– Dlatego, że to nie jest żaden protest kobiet, tylko to są klasyczne postulaty, które lewica krzyczy od lat. Czyli zlikwidować śmieciówki, globalne ocieplenia, a tak przy okazji jest tam na końcu coś o aborcji. Po to żeby się wydawało, że to protest kobiet – zauważył Korwin-Mikke.

– Jest to normalna próba zrobienia rewolucji. Jak jest rewolucja, to wiadomo co trzeba zrobić. Napoleon wziął aramaty, strzelił i był kochany przez lud. Nie można doprowadzić do tego by lewactwo przejęło władzę! – podkreślił prezes.

– Oni wystawiają kobiety na pierwszy plan, wiadomo do kobiet się nie strzela. Ale tam za tymi kobietami kryją się faceci.

One thought on “Korwin-Mikke ostro o Strajku Kobiet! “Nie można doprowadzić do tego by lewactwo przejęło władzę!” [KORWiN TV]

  1. Wywiad fajny, ale prowadzący mógłby chociaż sprawiać wrażenie obiektywnego 🙂 Pytania typowo pod Pana Janusza, odpowiadanie za Pana Janusza… Jak patrzę to TVP bis tylko w w prawicowym wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *