PILNE! Trzaskowski zdymisjonował Pawła Rabieja! Poszło o zagraniczny wyjazd

PILNE! Trzaskowski zdymisjonował Pawła Rabieja! Poszło o zagraniczny wyjazd

Paweł Rabiej traci swoje stanowisko vice prezydenta Warszawy! Rafał Trzaskowski zdecydował się zdymisjonować polityka w reakcji na jego wyjazd zagraniczny w czasie pandemii koronawirusa o którym nie poinformował przełożonych.

Po przejściu ostatnio COVID i komplikacjach pocovidowych mam zalecenie urlopu zdrowotnego i go odbywam – miał powiedzieć Rabiej, tłumacząc się ze swojej decyzji.

Szczególną wściekłość wiadomość wywołała wśród polityków Platformy Obywatelskiej. Według zakulisowych plotek, informacja o urlopie byłego już vice prezydenta Warszawy, niemal natychmiast spowodowała decyzję o usunięciu go z pełnionej funkcji.

W związku z tym, że wiceprezydent Paweł Rabiej odpowiedzialny za obszar zdrowia w Urzędzie m.st. Warszawy, w trudnej dla wszystkich sytuacji epidemicznej udał się na urlop bez mojej wiedzy i zgody, podjąłem decyzję o jego dymisji – czytamy w komunikacie stołecznego Ratusza.

Obszar zdrowia, za który dotychczas odpowiadał wiceprezydent Paweł Rabiej, zgodnie z moją decyzją, przejęła wiceprezydent Renata Kaznowska – dodano

One thought on “PILNE! Trzaskowski zdymisjonował Pawła Rabieja! Poszło o zagraniczny wyjazd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *