Premier zapowie drugi LOCKDAWN?! Dziś o 14 konferencja Mateusza Morawieckiego [KORWiN TV]

Premier zapowie drugi LOCKDAWN?! Dziś o 14 konferencja Mateusza Morawieckiego [KORWiN TV]

Już dziś o godzinie 14 zaplanowana jest konferencja prasowa premiera Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Czy premier dobiję gospodarkę i ogłosi drugi LOCKDOWN? Na transmisje zapraszamy do KORWiN TV!

W środę Mateusz Morawiecki będzie przedstawiał kolejne obostrzenia, kolejne decyzje, które będą ograniczały nasze funkcjonowanie, ograniczały też ilość kontaktów społecznych – zapowiedział szef KPRM Michał Dworczyk.

Konferencja prasowa premiera, podczas której mają zostać ogłoszone nowe restrykcje, powinna rozpocząć się o godzinie 14:00.

Minister co prawda dodał, że rząd robi wszystko, aby nie doszło do całkowitego lockdownu w Polsce, ale pamiętajmy, że Jacek Sasin, dzień przed zamknięciem cmentarzy zapewniał, że tak się nie stanie…

„Rząd z jednej strony ma oczywiście podstawowy obowiązek jakim jest zadbanie o zdrowie i życie Polaków, z drugiej strony musimy myśleć o konsekwencjach gospodarczych tak daleko idących decyzji. Natomiast sytuacja rzeczywiście jest poważna” – powiedział szef KPRM.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *