Sośnierz ostro: “Lewactwo przejęło narrację! Lempart mocno odleciała” [KORWiN TV]

Sośnierz ostro: “Lewactwo przejęło narrację! Lempart mocno odleciała” [KORWiN TV]

Dobromir Sośnierz był gościem telewizji KORWiN TV, w programie “Wywiad Orłowskiego”. Tam wraz z Marcinem Janem Orłowskim wypowiedział się na temat aborcji, i “Strajku Kobiet”. “Idzie to wyraźnie w kierunku ośmieszenia idei, takiego cyrku”.

Prowadzący program zapytał posła, czy Strajk Kobiet będzie pomału się wygaszał? I nagle się okaże, że Pan Lempart zarobiła sobie wystarczające pieniążki na tym proteście i będzie mogła funkcjonować przez następne lata?

– Nie wiem jakie plany ona ma z tym związane. Ale idzie to wyraźnie w kierunku ośmieszenia idei, takiego cyrku. Że będziemy rząd powoływać, że będziemy tworzyć struktury władzy. Widać, że jak byli przygotowani na początek protestu, to widać, że nie mają pomysłu jak to doprowadzić do sensownego końca – zauważył Sośnierz.

– Wydaje mi się, że doszło do przeszarżowania w postulatach. Skład tych komitetów i sama idea porównywania się do Białorusi jest słaba. Myślę, że atutem po stronie PiS-u powinno przyzwyczajenie się do nowego status Quo. Ludzie się szybko przekonają, że nie ma żadnego piekła kobiet, że to wszystko były wymysły. A 99% ludzi w ogóle tego nie zauważy – dodał poseł.

Poniżej całość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *