Przymusowe szczepienia wkrótce? Szczepionka na koronawirusa -skuteczna w 90 procentach!

Przymusowe szczepienia wkrótce? Szczepionka na koronawirusa -skuteczna w 90 procentach!

“To wielki dzień dla ludzkości, jak i całej nauki” – ogłosił prezes firmy Pfizer Albert Bourla, informując o wynikach badań nad szczepionką na COVID-19. Czy to oznacza nakaz szczepień?

Jak informują media w USA – amerykański producent leków Pfizer przekazał w poniedziałek, że badania na ludziach sugerują, że jego szczepionka na koronawirusa jest w 90 procentach skuteczna w zapobieganiu infekcjom COVID-19.

– Dzisiaj jest wielki dzień dla nauki i ludzkości. Pierwszy zestaw wyników z naszego badania 3 fazy szczepionki COVID-19 dostarcza wstępnych dowodów na to, że nasza szczepionka może zapobiegać COVID-19 – przekazał dr Albert Bourla, prezes i dyrektor generalny firmy Pfizer.

– Ustanawiamy kamień milowy w naszym programie rozwoju szczepionek w czasie, gdy świat potrzebuje tego najbardziej, ponieważ wskaźniki infekcji ustanawiają nowe rekordy, szpitale są bliskie osiągnięcia zdolności produkcyjnych, a gospodarki walczą o ponowne otwarcie – dodał.

Patrząc na to jak rządzący przez pandemię zabierają nam swobody obywatelskie, nie zdziwiłoby nas to, że szczepionka na Covid-19 stanie się obowiązkowa…

One thought on “Przymusowe szczepienia wkrótce? Szczepionka na koronawirusa -skuteczna w 90 procentach!

  1. “To wielki dzień dla ludzkości, jak i całej nauki” Czyli da bandy zdegenerowanych bydlaków, którzy chcą kontynuować to co naziści i komuniści czyli pseudonaukę zwaną eugeniką obecnie znana pod nazwą genetyka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *