Korwin-Mikke o zamieszaniu na Marszu Niepodległości: “20 batów na goły tyłek i tyle!”

Korwin-Mikke o zamieszaniu na Marszu Niepodległości: “20 batów na goły tyłek i tyle!”

Dziś odbyła się kolejny Marsz Niepodległości. Niestety mimo prób organizatorów doszło do walk z policją. Po rzucaniu racami zapaliło się również jedno z warszawskich mieszkań. Całe wydarzenie celnie dla KORWiN TV skomentował Janusz Korwin-Mikke.

– Jak wiadomo to nie jest nasze święto, tylko święto socjalistów, którzy przejęli władzę od Rady Regencyjnej. Która pod niemieckim naciskiem, przypomnijmy, że Józef Piłsudzki był niemieckim agentem. Jak również pod naciskiem ludzi, którzy socjalisty posłuchali i przejęli władzę. Więc w sumie to jest ponure dla nas święto – zaczął Korwin-Mikke.

– Marsz się odbył, widziałem fragmenty w KORWiN TV zwłaszcza, Muszę powiedzieć, że jestem bardzo rozczarowany, bo widać, że organizatorzy nie zaoponowali nad Marszem. Nie mieli obliczenia ile ludzi będzie, w związku czym szły takie luźne grupki. Nie bardzo wiedzieli co robić… po prostu szły do przodu i czasami rzucali (racami) – dodał.

– Ja tu nie podzielam opinii redaktorów KORWiN TV, że to bandytyzm, wieloletnie więzienie, proszę Państwa, przy tego typu imprezach jak raz czy dwa razy wydarzą tego typu incydenty, to jest rzecz zupełnie normalna – zauważył prezes.

Prezes o spalonym mieszkaniu

– Oczywiście pechem jest, że raca rozbiła szybę i wpadła do czyjegoś mieszkania, w którym akurat nikogo nie było i się zrobił pożar, ale to jest wyjątkowy pech.

– Co zatem zrobić z takim delikwentem? 20 batów na goły tyłek i tyle! Ja jestem zdecydowanym zwolennikiem chłosty, a nie wsadzanie człowieka do więzienia na rok czy dwa – stwierdził lider Konfederacji.

2 thoughts on “Korwin-Mikke o zamieszaniu na Marszu Niepodległości: “20 batów na goły tyłek i tyle!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *