Korwin-Mikke ostro o usunięciu swojego profilu na Facebooka! “Ja z faszystami nie będę rozmawiał” [KORWiN TV]

Korwin-Mikke ostro o usunięciu swojego profilu na Facebooka! “Ja z faszystami nie będę rozmawiał” [KORWiN TV]

W naszym kraju cenzura coraz bardziej daje o sobie znać. Teraz Facebook skasował konto Janusza Korwin-Mikke! U nas w telewizji prezes wydał specjalne oświadczenie.  “Ja z faszystami nie będę rozmawiał” – stwierdził polityk Konfederacji.

Wczoraj doszło do skandalicznej decyzji polskiego Facebooka, gdyż administracja portalu Facebook usunęła całkowicie stronę Janusza Korwina-Mikkego. Profil był lubiany przez 800 tys. ludzi i mimo cięcia zasięgów,  był jednym z największych profili politycznych na polskim Facebooku.

Korwin-Mikke u nas w studio wydał oficjalne oświadczenie ws. skasowanego konta. Jego słowa zaskoczą niejednego.

– Facebook zdjął moją stronę. Na tym zarabiał, teraz nie chce zarabiać – rozumiem, to jest jego sprawa. Ponoć są jakieś możliwości interwencji przez Ministerstwo Cyfryzacji, ale nie będę korzystał z ramienia państwowego. To prywatna firma. Jak mnie nie chcą to się idzie gdzie indziej – stwierdził lider Konfederacji.

– Ja się nie będę odwoływał. Moi koledzy robią jakieś tam podchody. Mnie to już w ogóle nie interesuje. Po prostu Facebook też traci, ja też tracę oczywiście, to jest jasne. Ale ja mam inne sposoby. Istnieje rosyjska VK, istnieje YouTube, istnieje amerykańskie Parler, no i mój prywatny portal korwin-mikke.pl, na którym była zagadka, którą Państwo widzieli.

– W związku z czym ja sobie bez Facebooka poradzę. A takie wielkie firmy, jak są pełne pychy to padają. Zobaczą Państwo – będziemy jeszcze – w ciągu dwóch lat – świętowali upadek Facebooka. Będzie jeszcze słoneczko na naszej ulicy.

– Ja z faszystami nie będę rozmawiał. Ja już walczyłem z cenzurą za komuny, ludzie walczyli z cenzurą za okupacji hitlerowskiej. Teraz mam już dosyć tej walki. To jest cenzura prywatna, nie państwowa, dlatego można ja ominąć. Do zobaczenia na VK na przykład – zakończył Janusz Korwin-Mikke.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *