Cenzura na Facebooku trwa. Janusz Korwin-Mikke znowu zbanowany!

Cenzura na Facebooku trwa. Janusz Korwin-Mikke znowu zbanowany!

Cenzura na Facebooku trwa w najlepsze! Janusz Korwin-Mikke wrócił na Facebooka jak się okazuję tylko na dwa dni. Przypomnijmy, że serwis wcześniej skasował jego konto, na którym było prawie 800 tysięcy obserwujących! Teraz liderowi Konfederacji po raz kolejny skasowano konto.

Przypomnijmy, że parę dni temu Facebook definitywnie skasował profil społecznościowy Janusza Korwin-Mikke. Obserwowało go prawie 800 tysięcy osób. Co więcej jeden z liderów Konfederacji miał najwięcej polubieni ze wszystkich polskich polityków.

Po pierwszy skasowaniu konta, prezes przeniósł się na konto zapasowe i pomału odbudowywał zasięgi.  W ciągu dwóch dni miał już ponad 60 tysięcy obserwujących. Czyżby tak szybkie odbudowywanie konta zdenerwowało włodarzy amerykańskiej firmy? Prawdopodobnie tak, bo Facebook zaledwie po dwóch dniach ponownie skasował konto Korwina-Mikke.

O  zamknięciu profilu prezesa partii KORWiN poinformował nas asystent prezesa – Karol Wilkosz.

Jak widać cenzura w Internecie nasila się i przechodzi w drugą podlejszą fazę… Przypominamy, że od października Facebook wprowadził nowy regulamin, który wprowadził cenzurę na kolejny poziom. Zgodnie z nim platforma Marka Zuckerberga będzie mogła usuwać dowolną treść, według uznania. Wystarczy, że oceni ją jako problematyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *