Braun ostro w Sejmie! “To jest nowy marksizm-leninizm. Dajcie Nam normalnie żyć!” [KORWiN TV]

Braun ostro w Sejmie! “To jest nowy marksizm-leninizm. Dajcie Nam normalnie żyć!” [KORWiN TV]

Na dzisiejszym 21 posiedzenie Sejmu, poseł Grzegorz Braun w imieniu Konfederacji złożył poprawki do tzw. ustawy coviodwej. W ostrych żołnierskich słowach  sprzeciwił się rządowym restrykcjom. “Dajcie ludziom normalnie żyć” – powiedział z ławnicy sejmowej.

Dziś rząd debatuję i głosuję na temat tzw. ustawy covidowej, projektu zakładającego udzielenie wsparcia przedsiębiorcom działającym w branżach, które znalazły się w trudnej sytuacji w związku z wprowadzonymi przez rząd obostrzeniami. Dodatkowo co budzi przerażenie przedsiębiorców, ma być również  pierwsze czytanie rządowego projektu zmiany ustawy o podatku akcyzowym.

Grzegorz Braun po raz kolejny apelował do rządu o zaprzestanie blokowania gospodarki. Dodatkowo powiedział co Konfederacja myśli o restrykcjach rządu w walce z pandemią.

– Mimo, że nadzieje słabe apelujmy do intelektu, nie do emocji, odwołujmy się do faktów, a nie do dezinformacji. Starajmy się stosować warsztat myślowy. Unikajmy nieuprawnionych wniosków. Nie budujmy ogromnych konstrukcji na faktach, które – owszem empirycznie weryfikowalne – nie dają jednak w szerszym ujęciu statystycznym prawa – zaczął polityk.

– By wyciągać z nich wnioski prawno-ustrojowe, których ofiarą pada polska przedsiębiorczość, polscy pracodawcy i przedsiębiorcy. Fałszywa Pandemia, przede mną tom drugi tego opracowania, które serdecznie państwu polecam. Tom drugi poświęcony przede wszystkim testom PCR. Fałszywa Pandemia – krytyka naukowców i lekarzy, nie polityków i gawędziarzy – powiedział Braun.

Władza wprowadza “nowy marksizm-leninizm”

– My tutaj głęboko jesteśmy zanurzeni w opary absurdu. To jest nowy marksizm-leninizm, to jest właśnie debata o naprawianiu przez kolejne łaty, które państwo nazywacie tarczami. My raczej skłonni jesteśmy nazywać je betonowymi kołami ratunkowymi rzucanymi polskiej przedsiębiorczości. Kolejne łaty, kolejne raty, uznaniowe rozdawnictwo, dzielące, segregujące, a zatem wprowadzające formę apartheidu w polskiej przedsiębiorczości, antagonizujące grupy społeczne, wiekowe i zawodowe. Wszystko to w sytuacji, gdy negowanie dogmatu, który leży u podstaw niszczycielskiej działalności rządu Rzeczypospolitej Polskiej, który nie musiałby tyle pomagać, gdyby wreszcie przestał szkodzić – zauważył

My Konfederacja radzi byśmy uwolnić naród z kwarantanny, wprowadzić w życie hasło “nigdy więcej lockdownu”, uwolnić przedsiębiorczość, ale też aktywność społeczną i medyczną – powiedział dobitnie Braun.

To bardzo proste, dać ludziom żyć, dać ludziom zarabiać, serwować usługi, konsumować, kto może. Dać ludziom normalnie żyć. My z dnia na dzień uwolnilibyśmy Polaków, także przyjezdnych, którzy znaleźli się na naszym terytorium z tych bezprawnych, nielegalnych tzw.obostrzeń, które kładą się cieniem na polskim życiu ekonomicznym, kulturalnym, ale też religijnym – powiedział poseł Konfederacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *