Korwin miażdży rząd PiS w Sejmie! “PiS stworzył państwo TOTALITARNE! Chcą rozkradać pieniądze” [WIDEO]

Korwin miażdży rząd PiS w Sejmie! “PiS stworzył państwo TOTALITARNE! Chcą rozkradać pieniądze” [WIDEO]

Janusz Korwin-Mikke podczas wtorkowego posiedzenia Sejmu wręcz zmiażdżył rząd Mateusza Morawieckiego! “PiS stworzył państwo TOTALITARNE! Chcą rozkradać pieniądze”- grzmiał z mównicy jeden z liderów Konfederacji.

– Trzeba zacząć od tego czym jest Unia Europejska. Zaczęło się od wspólnoty Węgla i Stali, potem była wspólnota gospodarcza, następnie powstała federacja państw, czyli tak zwane wspólnoty europejskie. Następnie państwo federacyjne pod nazwą UE. A obecnie trwa przeróbka tego państwa na państwo scentralizowane z armią i z czym się jeszcze da –  zaczął prezes.

– Jest to realizowany plan z Ventotene i powiedzmy sobie jasno, Polska powinna się temu przeciwstawić a tego nie robi! Pan Szajna się pytał dlaczego PiS to robi? Oni tylko przed swoim elektoratem udają, że są patriotami! Oni tylko tak mówią- dodał polityk.

– Spokojnie, Pan Morawiecki nie potrzyma żadnego veto, bo by miał mniej pieniędzy do rozkradania. To jest jedno wielkie oszustwo. Powiedzmy sobie jasno – nie jest tak, że za pieniądze można sprzedać wszystko. Pieniądze to nie wszystko. Te pieniądze nie będą zawetowane, a prawdą jest, że mechanizm praworządności dalej będzie wprowadzany – powiedział dosadnie Korwin-Mikke.

Całość poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *