Bill Gates chce zaszczepić nas wszystkich! Jak się nie zgodzisz – grozą ci kary i wykluczenie!

Bill Gates chce zaszczepić nas wszystkich! Jak się nie zgodzisz – grozą ci kary i wykluczenie!

Widać, że “doktor” Bill Gates już ma w głowie plan zaszczepienie całej populacji globu. Teraz w podcast-cie roztacza wizje świata po koronawirusie. Miliarder chce wymusić na rządach cyfrowe certyfikataty odporności! Założyciel Microsoftu publicznie „ostrzega”, ludzi, którzy się nie zaszczepią!

Bill Gates pojawia się w internecie jako gospodarz podcastu na swoim kanale an YT. Tam wraz z aktorką Rashidą Jones i dr  Anthony Fauci, rozmawiali na temat jaki będzie świat po koranoawirusie, oraz o przymusie sczepień…

Bill Gates na początku podcastu od razu stwierdził, że nic już nie wróci do stanu sprzed 2020 roku. Zwrócił on uwagę na rynek pracy i świat biznesu. Jego zdaniem liczba podróży służbowych zmaleje o połowę, a czas spędzany w biurach o jedną trzecią. To wynik przejścia w tryb pracy hybrydowej i wideokonferencji. Jak twierdzi pandemia pokazała nam, że możemy pracować produktywnie sprzed swojego komputera.

W pewnym momencie Gates obwieścił, że ci, którzy się nie zaszczepią na koronawirusa nie mają szans na powrót do normalności.  Twierdzi on, że ludzie niezaszczepieni zostaną wykluczeni społecznie i będą mieli zakaz podróżowania po świecie. Miliarder stwierdza również, że możliwe są także prześladowania ze strony pracodawców, czy właścicieli obiektów usługowych, Mówi, że nie zdziwi się również, jak ludzie zaszczepienie będą prześladować niezaszczepionych.

Co niepokojące Bill Gates przewiduję również, że COVID-19 nie jest ostatnią chorobą, jaka dopadnie ludzkość. Miliarder twierdził nawet, że każde pokolenie będzie miało „swoją pandemię”, co oznacza, że będą się one pojawiały mniej więcej co 20 lat.

No to robi się ciekawie…

Źródła: GeekWeek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *