Kogo bardziej szanuje Korwin-Mikke? Tuska czy Kaczyńskiego? Zaskakujące słowa prezesa! [KORWiN TV]

Kogo bardziej szanuje Korwin-Mikke? Tuska czy Kaczyńskiego? Zaskakujące słowa prezesa! [KORWiN TV]

Janusz Korwin-Mikke jak co czwartek odpowiadał na pytania internautów. W jednym z nich zapytano prezesa kogo bardziej szanuję? Czy szefa PiS – Jarosława Kaczyńskiego czy byłego premiera Donalda Tuska. Odpowiedź może zdziwić…

– Kogo bardziej szanuje? Jarosław Kaczyński jest w dalszym ciągu znakomitym taktykiem, i mam do niego bardzo dużo szacunku. Do Pana Tuska teraz trochę mniej bo kiedyś to był prawdziwy liberał w sensie prawdziwej wolności – zaczął Korwin-Mikke.

– Natomiast teraz w miarę jak przebywał w Unii Europejskiej, wiadomo, że z kim przystajesz takim się stajesz, z wolna odchodził tego. I nawet parę lat temu powiedział, że już nie jest liberałem tylko jest demokratą. Czyli z naszego punktu widzenia jest zdrajca idei – zauważył jeden z liderów Konfederacji.

– I tak jest właściwie zdrajcą, miał bronić niepodległości Polski,  a nie bardzo to robi. Przypomnijmy, że trzykrotnie domagał się by Unia Europejska stworzyła silną europejska armię. Co by de facto położyło kres naszej autonomii. Autonomia Polski jest mnijsza nić USA, ale Stany nie mają wlanych armii – dodał polityk.

Poniżej całość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *