Sławomir Mentzen z własnym … browarem! Wypijesz za jego zdrowie?

Sławomir Mentzen z własnym … browarem! Wypijesz za jego zdrowie?

Sławomir Mentzen to polityk, który znany jest m.in. z zamiłowania do piwa. Od kilkunastu miesięcy fani mogli spotykać się na tzw. “Piwach z Mentzenem”, teraz dodatkowo będą mogli wypić piwo sygnowane jego nazwiskiem.

Mam dzisiaj 34 urodziny. Lata lecą coraz szybciej, dlatego staram się nie marnować czasu. Z okazji urodzin sprawiłem sobie bardzo nietypowy, ale niezwykle satysfakcjonujący prezent. Będę świętował swoje urodziny, pijąc piwo własnej produkcji, prosto z Browar Mentzen – informuje na swoim Facebooku.

Wiemy doskonale, że akcja “Piwo z Mentzenem” cieszyła się ogromną popularnością. Można się zatem spodziewać, że tak samo będzie z “Browarem Mentzen”.

Zaczynamy od trzech piw do wyboru: Pszenica Mentzena, Wielozbożowe i Wolnościowe. Piwo wyszło rewelacyjne. Nie musicie wierzyć mi na słowo, możecie sami sprawdzić, robiąc sobie prezent na moje urodziny – przedstawiał polityk.

Piwa można zakupić w sklepie w Toruniu, albo zamówić przez internet. Wszystkie są po 9 zł. Wysyłki ruszają we wtorek i powinny trwać jeden dzień.

One thought on “Sławomir Mentzen z własnym … browarem! Wypijesz za jego zdrowie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *