Donald Trump się podał? “Dałem sygnał do rozpoczęcia procesu przekazywania władzy”

Donald Trump się podał? “Dałem sygnał do rozpoczęcia procesu przekazywania władzy”

Prezydent Donald Trump na swoim Twitterze, poinformował o rozpoczęciu procesu przekazywania władzy Joe Bidenowi i jego ludziom! Jednak jak twierdzi obecny prezydent USA – jest jeszcze szansa na

„Jestem pewien, że będziemy górą w tej walce. Jednakże, w najlepiej pojętym interesie kraju, dałem Emily Murphy i jej ekipie sygnał do rozpoczęcia procesu przekazywania władzy. Mojemu zespołowi nakazałem to samo” – napisał na Twitterze Donald Trump.

Następnie dodał, że:

„Chciałbym przy tej okazji podziękować Emily Murphy stojącej na czele GSA (General Services Administration) za jej niezłomne oddanie i lojalność wobec naszego Kraju. Była ona obiektem napaści, gróźb i nadużyć, a ja nie chcę, by to dalej było udziałem zarówno jej samej, jej rodziny, jak i podległej jej agencji” – dodał prezydent USA.

„Doradziłem Emily i jej zespołowi, by czyniła swą powinność, jeśli chodzi o stronę protokolarną. I to samo zaleciłem własnemu teamowi” – napisał polityk.

Jednak uspokajamy, bo Donald Trump w swoich tweetach wyraźnie zaznaczył, że nie podaję się i dalej zamierza walczyć o zwycięstwo w jak mówi sfałszowanych wyborach w USA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *