Grzegorz Braun mocno o rządzie! “Zdrajców czeka NAJWYŻSZA KARA!” [KORWiN TV]

Grzegorz Braun mocno o rządzie! “Zdrajców czeka NAJWYŻSZA KARA!” [KORWiN TV]

Grzegorz Braun był gościem Marcina Jana Orłowskiego w telewizji KORWiN TV. Tam poruszono takie tematy jak walka rządu z pandemią. A tak naprawdę rząd PiS według posła Konfederacji, stosuję metodę tresury, socjotechniki i terroru sanitarnego by złamać wolę walki Polaków. “Czeka na tresura, socjotechnika, droga do segregacji sanitarnej. Dziś zamaskowani i niezamaskowani, a po jutrze zaszczepieni i niezaszczepieni!” – mówi ostro polityk.

Na początku programu, zapytano posła Konfederacji o to co czuję jak słyszy, że już na pewno po drugiej fali koronowirusa, czeka nas trzecia fale. Czy jak Pan to słyszy takie słowa z ust rządu, to chyba coś się otwiera w kieszeni?

– Panie redaktorze, tresura, socjotechnika, terror sanitarny, wiem, że dla wielu naszych słuchaczy to jest ciągle jeszcze słowo na wyrost, ale przecież to już jest faktem. Giną ludzie bynajmniej nie zaatakowani przez tylko jednego rodzaju schorzenie, jedyne modne w tym sezonie. Wirusów Ci u nas dostatek, krążą one w przyrodzie i wiadomo, że człowiek nie żyję wiecznie. No ale w tym sezonie to katastrofa systemu opieki zdrowotnej, wygenerowana przez władzę jej zaniechania i działania, przez zablokowanie normalnego kontaktu z lekarzem – zaczął poseł Konfederacji.

– Oczywiście, że dla nas wolnośćiowców i patriotów, sam państwowy, scentralizowany, ozusowany system opieki zdrowotnej, to już jest horrendum. No i jeśli do tego doda sie te wytyczne pod pretekstem pandemii, to mamy pandemonium, katastrofę, horror. No i skoro tak, to trzeba ludzi biorąc za twarz, jednocześnie oswajać z tą tresurą. Trzeba odsłaniać im, tak rozumiem dotychczasowe postępowanie władzy. Kolejne etapy aby jedni wzruszyli ramionami, i powiedzieli, że to przecież nie możliwe, oni mówią, że tak może być, ale niekoniecznie. A inni jak to sie już stanie powiedzą, w sumie dość straszna sprawa, ale w sumie o tym uprzedzali, ostrzegali, że tak będzie – mówi prezes partii Konfederacja Korony Polskiej.

Czeka nas segregacja sanitarna!

– Więc czeka na tresura, socjotechnika, droga do segregacji sanitarnej. Dziś zamaskowani i niezamaskowani, jutro testowani, nieprzetestowani, a po jutrze zaszczepieni i niezaszczepieni! To już władza nam powiedziała otwartym tekstem. Mówi to władza jawna, fasadowa, premier Morawiecki, jego ministrowie. Minister Niedzielski wspominał ostatnio, o przymusie, o rozważanym przymusie testowania (na COVID) – dodał Braun.

– Testowania tych testów, tak zwanych przesiewowych, do których nominowane zostały województwa, południowe, podkarpacie, moje podkarpacie, bo stamtąd zostałem wybrany do Sejmu, więc szczególni jeży mi to włos na głowie. Dodatkowo Małopolska i Śląsk, a zatem mateczniki p0lskiego patriotyzmu, ostoję normalności. Zdaję mi się, że tam władza chce wziąć byka za rogi, chce tam sprawdzić na ile jesteśmy łatwi w obróbce. No i to wszystko cały czas idzie dalej. Naród na test Wszystkich Świętych trochę jęknął, trochę zipnął, ale ostatecznie palcem nie kiwnął. No to dalej idziemy. Wajcha przestawiona i dawaj jedziemy ze szczepionką – zauważa.

Bill Gates a sprawa pandemii

– To mówi również władza, ukryta za fasadą, za zasłoną dymną, władza starszych i mądrzejszych, która tam w różnych układach do nas przemawia. Pan Bill Gates, który jest takim prorokiem, samospełniających się przepowiedni, przypomnę ten jego event 201, z jesieni poprzedniego roku. Który bardzo precyzyjne zaprogramował wyżarzenia, których właśnie jesteśmy uczestnikami. Pan Gates już wcześniej powiedział, co zresztą już wcześniej padało z ust premiera Morawickiego, ktory jest podwykonawcą w tej fabryce kłamstwa i manipulacji. Teraz Gates nam mówi, że powrotu do poprzedniego życia nie będzie, że nie zaszczepienie nie polecą nigdzie samolotem, będą mieli zamknięty dostęp do przestrzeni publicznej i Uwaga, Gates powiedział, że nie zaszczepieni spotkają sie z ostracyzmem z szykaną, nie władzy a sąsiadów, bliźnich, współmieszkańcy, będą podjudzeni do tego by wywierać poresje na niezaszczepionych – dodaje Braun.

Poniżej całość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *