Kompromitacja Strajku Kobiet! Chcą zasiłku dla wszystkich bezrobotnych! Nawet dla tych co nigdy nie pracowali

Kompromitacja Strajku Kobiet! Chcą zasiłku dla wszystkich bezrobotnych! Nawet dla tych co nigdy nie pracowali

Czy się stoi czy się leży, parę stówek od Strajku Kobiet sie należy? W siedzibie “Strajku Kobiet” odbyła się kolejna konferencja prasowa organizacji. Tym razem aktywistki sięgnęły komunistycznych idei, bo przedstawiły swoje postulaty dotyczące “świeckiej szkoły”. Dodały też postulat by każdy, kto nie ma pracy miał zasiłek! Nawet osoby, które nigdy nie pracowały…

Jak to ma w standardzie lewicowa tolerancja, ekipy kilku stacji telewizyjnych nie zostały wpuszczone na konferencję prasową “Strajku Kobiet”. Jedna z liderek ruchu, Klementyna Suchanow, pokazał swój “wdzięk” i wysoką “kulturę” nazywając pracowników mediów “psami”.

Na początku liderki “Strajku Kobiet” prezentowały swoje postulaty dotyczące „świeckiej szkoły”. Zapowiedziały m.in. powołanie „moderatorek”, które będą ingerowały w relacje dzieci z rodzicami ws. lekcji religii.

Zasiłki dla każdego!

– Postulujemy o  przyznanie prawa do zasiłku dla wszystkich osób bezrobotnych, młodych osób, które jeszcze nie podjęły pierwszej pracy. Podkreślam po raz kolejny, że należy wzmocnić Państwową Inspekcję Pracy, tak aby mogła lokalizować wyzysk. – powiedziała jedna z działaczek.

Ten komunistyczny pomysł przedstawiła Nadia Oleszczuk, która miał problem dostać pracę kelnerki…Tak w Radio Zet tłumaczył swój dramat.

Próbowałam znaleźć pracę w okresie wakacyjnym. Zatrudniłam się w wegańskiej restauracji w Warszawie, jednak to, co tam zastałam, przekroczyło wszelkie moje oczekiwania. Nie dość, że musiałam wykonywać trzy zadania na raz, czyli być odpowiedzialna za zamówienia… Więcej nawet bym powiedziała – za sprzątanie stolików, za toaletę, za zmywak! Zaproponowana mi stawka była poniżej stawki minimalnej i nie chciano mi zapłacić za dzień próbny, na którym byłam.

Strajk Kobiet z każdym nowym postulatem, kompromituję się coraz bardziej. Ale coś czujemy, że to dopiero początek show.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *