Korwin-Mikke prosto z Sejmu ostro o absurdalnych pomysłach PiS! [KORWiN TV]

Korwin-Mikke prosto z Sejmu ostro o absurdalnych pomysłach PiS! [KORWiN TV]

Janusz Korwin-Mikke udzielił nam gorącego komentarzu prosto z ław sejmowych. Prezes wraz z Karolem Wilkoszem rozmawiali o rozdawnictwie PiS, oraz o oklejanych 2 miliardach złotych dla TVP PiS! Poruszono też temat ogromnej wpadki rządu PiS.

Na początku rozmowy prezes Korwin-Mikke odpowiedział co myśli o propozycji ponownego dana 2 miliardów złotych z budżetu na TVP?

Wiadomo, że te dwa miliardy dal TV P były głosowane i teraz to takie wielkie halo jest – powiedział prezes.

Zapytany czy zatem chodzi, by poruszać ten temat pod publiczkę, odpowiedział tak:

– Wiadomo, że jest w co bić. Bo wszyscy słyszą można było dać te pieniądze na to i na to, na szkolnictwo, na leśnictwo, na wojsko, na policję. A wszystko poszło na TVP – zakończył temat  pieniędzy na telewizje publiczną prezes.

Prowadzący rozmowę Karol Wilkosz zapytał następnie prezesa, dlaczego jutro w sobotę ma dobyć się kolejne posiedzenie rządu?

– A to jest bardzo ważna sprawa. Ponieważ PiS wprowadza co rusz to nowe ustawy. Teraz nam przedłożył projekt ustawy,  gdzie już z góry mówiono  nam, że będą do tego poprawki, a potem będą poprawki do tych poprawek! W tych warunkach musiał się zrobić bałagan. Więc PiS zrobił straszny błąd, pomylili się przy ustawie – dodał. 

– Chodzi o duże pieniądze, więc chcieli to poprawić, ale Senat po złości to teraz trzyma. W ostatnim terminie to oddali, bo o 23,55! I teraz do pierwszego trzeba to uchwalić. Bo inaczej to wejdzie do budżetu i budżetu nie będzie. W związku z czym musimy to przegłosować jeszcze i naprawić błędy PiS-u, bo  – śmiał się Korwin-Mikke.

Poniżej całość wywiadu z prezesem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *