Korwin-Mikke ostro skomentował gejowska orgię posła Fideszu! Zaskoczeni?

Korwin-Mikke ostro skomentował gejowska orgię posła Fideszu! Zaskoczeni?

Janusz Korwin-Mikke w zaskakujących słowach skomentował seksskandal z udziałem węgierskiego posła. “Europoseł Fideszu József Szájer jest homosiem, a nie (tfu!) “gejem”. Jako porządny konserwatysta zwalcza te wszystkie LGBTQZ stwierdził Janusz Korwin-Mikke.

Przypomnijmy, że we wtorek europoseł József Szájer wydał oświadczenie, w którym przyznał się, że był obecny na imprezie połączonej z uprawianiem seksu w Brukseli, nazwanej przez belgijskie media także jako “gejowski gangbang”.

“Nie brałem narkotyków, na miejscu zaproponowałem policji wykonanie testu, ale oni tego nie zrobili. Policja powiedziała, że znaleziono pigułkę ekstazy. Nie była moja, nie wiem, kto ją przyniósł i jak. Złożyłem w tej sprawie oświadczenie na policji” – napisał węgierski polityk. I zrezygnował z mandatu europosła.

To całe wydarzenia na Twitterze skomentował Janusz Korwin-Mikke.

“P.Józef Szájer (MEP, FIDESZ) jest homosiem, a nie (tfu!) «gejem». Jako porządny konserwatysta zwalcza te wszystkie LGBTQZ (wiecie, ilu takich jest w szefostwie PiSu?) Jego prywatne życie jest bez znaczenia, a łamanie tych przepisów o CoV-19 to żadne poważne wykroczenie” – napisał poseł Konfederacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *