Korwin-Mikke miał wypadek samochodowy! Wiemy jaki jest stan zdrowia prezesa

Korwin-Mikke miał wypadek samochodowy! Wiemy jaki jest stan zdrowia prezesa

Janusz Korwin-Mikke miał wypadek samochodowy w Otwocku. Poseł Konfederacji kierujący fiatem zderzył się z ciężarówką. Na szczęście jak się dowiedzieliśmy nikomu nic się nie stało. “Przy okazji zawiadamiam, że żyję, nie było żadnej “kolizji” – powiedział prezes.

Jak usłyszeliśmy od Karola Wilkosza, Korwin-Mikke miał małą stłuczkę. Mianowicie poseł włączał się do ruchu, gdy nagle uderzył w jadącą ciężarówkę. Funkcjonariusze sprawdzają, czy lider Konfederacji miał uprawnienia do prowadzenia samochodu. Nie miał przy sobie prawa jazdy.

Zarówno polityk, jak i młody mężczyzna kierujący ciężarówką byli trzeźwi. Na razie żaden z uczestników tego zdarzenia nie został ukarany mandatem.

– Jeżeli to chcieć nazywać wypadkiem, gdzie został obdarty kurz, to nie ma o czym mówić – powiedział Janusz Korwin-Mikke w rozmowie z portalem TVP Info. Miał otrzeć się o felgę ciężarówki.

O całej sytuacji w mediach społecznościowych pisze sam prezes.

“Oczywiście polscy naukawcy wiedzą bez sprawdzenia, że na pewno działa… Przy okazji zawiadamiam, że żyję, nie było żadnej “kolizji”, otarłem lewym przednim skrajem zderzaka felgę ciężarówki powodując wytarcie z niej błota. Dziennikarze mają o czym pisać. Dałem ludziom zarobić!” – napisał Korwin-Mikke na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *