Korwin-Mikke ostro o rządzie PiS! “Mamy więcej zgonów przez działania rządu!” [WIDEO]

Korwin-Mikke ostro o rządzie PiS! “Mamy więcej zgonów przez działania rządu!” [WIDEO]

Janusz Korwin-Mikke na swoim kanale poruszył niezwykle ważny temat. Mianowicie chodzi o walkę rządu PiS z koronką. Jak twierdzi prezes, rząd zamykając gospodarkę poprzez lockdowny czy kwarantannę tylko zaszkodził, a nie pomógł. “Mamy więcej zgonów przez działania rządu!” – mówi stanowczo polityk.

– Nadchodzą wiadomości z całego świata, w tym z królestwa trzech koron. Jak wiadomo Szwecja jako pierwsza wprowadziła rewelacyjną metodę postępowania z koronawirusem, czyli nic z tym szczególnego nie robić. Tam oczywiscie były jakieś ograniczenia, ale minimalne. Tak samo mądrze postąpiła Białoruś i Brazylia. No i teraz te kraje odniosły ogromny sukces, bo rzeczywiście – ilość śmierci na głowę mieszkańca jest taka sama jak, lub mniejsza nawet w krajach takich jak Polska. A dodajmy nie wprowadzono tam lockdown-ów, czy kwarantanny – zauważa Korwin-Mikke.

– Nasz rząd, który zrobił te wszystkie locdowny, kwarantanny itd. nic nam nie dał, równie dobrze mógłby nic nie robić i wynik byłby taki sam, jak nie lepszy. Po prostu ludzie muszą się z tym wirusem zetknąć, kto zachoruje, ten zachoruje, kto umrze, to umrze. I tutaj jest koniec dyskusji, musimy się z wirusami oswoić. Jak państwo pamiętają, Wojnę Światów – Herberta George Wellsa, opanowaliśmy Ziemię, bo umiemy żyć z wirusami. To o0czywiscie będzie kosztowało śmierć milionów ludzi. Ale ogólnie umiemy żyć z bakteriami i jesteśmy na nie odporni – dodaje poseł Konfederacji.

– Wiadomości, ze Szwecji są takie, że premier tego kraju stwierdził, że jest źle i strategia byłą zła. O co chodzi? Chodzi po prostu o to, że trzeba zakupić szczepionkę. A jak tutaj namówić Szwedów, żeby nakupić szczepionek, skoro jest tak dobrze. W związku z tym trzeba powiedzieć, że jest źle i zakupić szczepionkę – powiedział polityk.

Mamy więcej zgonów przez działania rządu!

– Ale to nie wszystko. Ludzie umierają na koronawirusa, ale też umierają na inne choroby.  To, że rząd pozamykał szpitale i oddał je do dyspozycji chorych na koronkę spowoduję, że będą fatalnie wyglądały wyniki chorych na wszystkie inne choroby. I rzeczywiście proszę Państwa, liczby są takie, że w listopadzie w Polsce zmarło dwa razy więcej ludzi, niż w listopadach lat poprzednich. Dwa razy więcej, czyli 62 tysiące. Z tego wynika, że 31 tysięcy zmarło przez interwencje rządu. Z tych 31 tysięcy na korownawirusa umarło 15 tysięcy powiedzmy. Czyli 16 tysięcy zmarło, dlatego, że rząd robił lockdowny, kwarantanny itd. Czyli nikogo nie uratowaliśmy, w śmierci na koronawirusa jesteśmy na remis, a  za to an inne choroby gnie prawie dwa razy więcej ludzi – zauważył poseł.

Poniżej całość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *