Bosak ostro o pomyśle, że szczepionka gwarantuje powrót do normalności! “To brzmi jak jakaś futurologia”

Bosak ostro o pomyśle, że szczepionka gwarantuje powrót do normalności! “To brzmi jak jakaś futurologia”

Krzysztof Bosak w ostrych słowach wypowiedział się na temat propagandy w mediach ws. szczepień. “Obecne stężenie propagandy ws. szczepionek na COVID-19 przybrało taką postać, że osiągnie efekt przeciwny do zamierzonego – powiedział w radiowej Trójce poseł.

– Osoby, które uważają, że to jest dla nich dobre rozwiązanie, powinny się zaszczepić na koronawirusa. Natomiast powinni oni podejmować decyzję po konsultacji ze swoim lekarzem – powiedział w Trójce Bosak.

– Od wielu dni cierpliwie unikam bycia wmanewrowywanym w doradzanie ludziom, jak mają się leczyć, bo nie jestem lekarzem, tylko politykiem – dodał.

Dalej dodał, że “nie słyszał” głosu, że tylko szczepionka gwarantuje nam powrót do normalności.

– To brzmi jak jakaś futurologia. Słyszałem głosy cytujące badania producentów, że zmniejsza to prawdopodobieństwo ciężkiego zachorowania – stwierdził.

Dalej w audycji Krzysztof Bosak stwierdził, że, jeżeli szczepionka to jedyna narzędzie do walki z pandemią, to “nie będzie potrzebny żaden przymus, żadne zachęty, które rząd nam projektuje i przeciwko którym będziemy protestować”.

– Dotarły do nas sygnały od żołnierzy zawodowych, że poszło pismo (…) o tym, że ci, którzy nie będą się szczepić, będą mieć odmawiane awanse – zauważył poseł Konfederacji.

Źródło: Polskie Radio Program 3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *