Cezary Pazura wspiera rząd w propagowaniu szczepień. Będzie Nas do tego zachęcał!

Cezary Pazura wspiera rząd w propagowaniu szczepień. Będzie Nas do tego zachęcał!

Cezary Pazura został ambasadorem kampanii #SzczepimySię. Na początku stycznia, w spotach radiowych Pazura będzie zachęcał Polaków do szczepień przeciw COVID-19 – poinformowało w środę Centrum Informacyjne Rządu.

Sam aktor poinformował o swoim udziale w tej kampanii na Instagramie.

„Warto się szczepić przeciw COVID-19 dla siebie i innych. Niedługo usłyszycie mnie w kampanii #SzczepimySię” – napisał w mediach społecznościowych aktor.

Przypomnijmy, że w niedzielę w Polsce rozpoczęły się szczepienia przeciw COVID-19 preparatem wyprodukowanym przez konsorcjum Pfizer-BioNTech. W pierwszej kolejności szczepieni są pracownicy sektora ochrony zdrowia, pracownicy DPS-ów i MOPS-ów. Rząd ogólnie zrobił z tego wydarzenia prawdziwe show, bo transmitowały to wszystkie telewizji w Polsce.

Jak podaje rząd, do końca stycznia do Polski powinno trafić 1,5 mln dawek szczepionki. Zgodnie z zapowiedziami, każda osoba, niezależnie od tego, czy jest ubezpieczona, może leczyć się na COVID-19, podlegać bezpłatnej diagnostyce oraz uzyskać bezpłatne szczepienie.

Teraz CIS informuję, że jedną z twarzy nawoływania do szczepień, będzie niezwykle popularny i lubiany przez Polaków, aktor Cezary Pazura. Artysta potwierdza te doniesienia.

Źródło: Centrum Informacyjne Rządu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *