Tylko u nas. Korwin-Mikke zdradza czy zaszczepi się na koronawirusa! [KORWiN TV]

Tylko u nas. Korwin-Mikke zdradza czy zaszczepi się na koronawirusa! [KORWiN TV]

Janusz Korwin-Mikke był naszym gościem w KORWiN TV, gdzie wraz z Karolem Wilkoszem podsumował mijający 2020 rok. Dostało się rządowi PiS, za skandaliczne , zamykaniem, dobijanie gospodarki w ramach tak zwanej walki z pandemią koronki. Prezes odpowiedział też, czy zaszczepi się na koronawirusa!

Jako, że w Polsce i na świecie rozpoczęły się sczepienia na zarazę, w pewnym momencie wywiadu prowadzący zapytał prezesa Korwin-Mikke czy i kiedy zaszczepi się na koronwairusa?

– Ja dokładnie tak samo myślę, jak kolega Sławomir Mentzen, który napisał, że on liczy jakie jest prawdopodobieństwo, że szczepionka nie sprawdzona, da fatalne wyniki jest spore. Natomiast szansa, że on umrze na koronawirusa w swoim wieku jest minimalna. W związku z czym on się będzie rok przyglądał, jak ma się sprawa z powikłaniami na szczepionkę. ja nie mam tyle lat co on, mam więcej, dlatego aj będę się przyglądał 3-4 mieniące. Też liczę szansę, umiem liczyć – mówi Korwin-Mikke.

– Jak przez 3-4 miesiące nie będzie jakichś wyraźnych objawów i okaże się, że szczepionka jest w porządku to też się zaszczepię. Ja nie mam rządnego urazu na punkcie szczepionek, po prostu nie chcę się szczepić, bez potrzeby czymś, do czego nie mam przekonania – odpowiedział prezes.

– To jest skandalem, nie wiem czy Państwo wiedzą, ale badanie szczepionek są robione na bieżąco. Europejska komisja od lekarstw dała blankietowo zgodę na sprzedaż szczepionki w Europie, a oni jej codziennie będą mówić co się dzieje z tymi zaszczepionymi. I ciągle raportują czy nic złego sie z nimi nie dzieje w tym czasie. Zakładam, że uczciwie to mówią. To jest pewna komedia, to jest ryzyko, dlatego każdy powinien mieć wybór, która chce kupić szczepionkę, a już są chińskie, rosyjskie, amerykańskie a już niemiecka się zaczyna pojawiać. Każdy powinien kupić sobie taką szczepionkę w aptece, czy pójść do kliniki i móc się zaszczepić, bo niektóre z nich muszą mieć temperaturę minus 70 stopni Celsjusza.Każdy powinien za własne pieniądze, na własne ryzyko zaszczepić – zauważył polityk Konfederacji.

Poniżej całość.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *