Cejrowski OSTRO o PiS! “Chcą utrzymać nas za pyski w maseczkach, lockdownach, szczepieniach. Tyran chce nas trzymać sterroryzowanych” [WIDEO]

Cejrowski OSTRO o PiS! “Chcą utrzymać nas za pyski w maseczkach, lockdownach, szczepieniach. Tyran chce nas trzymać sterroryzowanych” [WIDEO]

Wojciech Cejrowski po raz kolejny nie pozostawia na rządzących suchej nitki! W najnowszym odcinku „Studia Dziki Zachód” na antenie Radia Wnet, podróżnik nawoływał do buntu! “Chcą utrzymać nas za pyski w maseczkach, lockdownach, szczepieniach. Tyran chce nas dalej trzymać sterroryzowanych” – mówi zdenerwowany.

Wojciech Cejrowski w programie “Studio Dziki Zachód podsumował rok 2020, w związku z tym skomentował domniemaną pandemię koronawirusa, który pojawił się z Chin. Tutaj podróżnik jest wręcz pewien, że Chiny są odpowiedzialne za tego wirusa, niezależnie czy stworzono go celowo czy też nie.

Dalej wypowiedział się na temat nowych mutacji koronki, która jest bardziej zaraźliwa, ale nie podano informacji, aby była bardziej śmiertelna.

– Czemu podejmujemy bardziej radykalne działania zamiast się ucieszyć? Ta wersja zmutowana szybko się rozprzestrzenia i powoduje, że wzrasta odporność populacji, nie będziemy musieli szczepić 30 milionów ludzi – stwierdził Cejrowski.

Chcesz lecieć samolotem? Zaszczep się!

Wojciech Cejrowski mocno skrytykował pomysł linii lotniczych, by na pokład samolotu wpuszczać jedynie zaszczepionych.

– To będzie jak za komuny. Masz prawo podróżować, ale paszport to my ci wydajemy. Ponieważ już wszystkim wydaliśmy paszporty, to do paszportów będziemy wszystkim dodawać żółtą książeczkę szczepień – powiedział.

„Potrzebny jest bunt”

Możemy o tym opowiadać, ale nie możemy się temu przeciwstawiać, bo to jest wielka maszyna, która jedzie i jedzie – stwierdził prowadzący rozmowę Krzysztof Skowroński. Innego zdanie jednak był Cejrowski.

– Możemy (…) jedynym wyjściem z sytuacji jest bunt. Władza ma tylko tyle władzy, ile jej ludzie dadzą. Dopóki ludzie jak barany będą się godzili na takie ograniczenia, że nie wolno ci wyjść z domu albo wejść do samolotu, jeżeli się nie zaszczepiłeś – dopóki większość ludzi się na takie coś godzi, to system działa – powiedział.

– Gdyby większość ludzi powiedziała nie, to (…) władza się musi wtedy cofnąć. To wymaga buntu, tylko musi być masa krytyczna przekroczona. Jak masa krytyczna jest przekroczona, to premier musiał się wycofać z likwidacji Sylwestra – dodał.

Cały program poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *