Co za dzicz! Rowerzysta kopnął 5-latią dziewczynkę, bo ta nie zeszła mu z drogi [WIDEO]

Co za dzicz! Rowerzysta kopnął 5-latią dziewczynkę, bo ta nie zeszła mu z drogi [WIDEO]

Co za dzicz. Do tego skandalicznego incydentu doszło w lesie, w miejscowości Verviers, we wschodniej części Belgii. Wszystko nagrał ojciec 5-letniej dziewczynki, który filmował rodzinny spacer. Na nagraniu widzimy jak dziewczynka wraz z matką idą ścieżką, a z tyłu podjeżdża do nich rowerzysta, który ich chamsko atakuję.

Chamski rowerzysta jak widać nie poczuł magii świat i zadzwonił dzwonkiem, ponieważ 5-latka i jej matka zajmowały całą szerokość ścieżki. Kiedy rowerzysta próbował je minąć, a dziecko, które prawdopodobnie nie usłyszało dzwonka, nie ustąpiło mu miejsca, ten jak na prawdziwego twardziela przystało kopnął 5-latkę. Dziewczynka przewróciła się na ziemię, a rowerzysta odjechał.

Zszokowany tym chamstwem ojciec dziewczynki próbował zatrzymać tego chama, ale niestety mu się nie udało go złapać.

List gończy za rowerzystą

Film na którym widać incydent upubliczniono w mediach społecznościowych, a policja widząc popisy “pogromcy” małych dziewczynek wystawiła za nim list gończy. Mężczyzna widząc jak zawrzało w sieci szybko sam zgłosił się na policję.

61-latek wcześniej skontaktował się z rodziną 5-latki i próbował namówić rodziców dziecka do wycofana skargi, jednak ci słusznie odmówili chamowi.

Składając zeznania na policji, rowerzysta tłumaczył, że nie zauważył, że potrącił dziecko. Policja i prokuratura opierając się na nagraniu nie uwierzyła mu jednak i mężczyzna został zatrzymany na noc.

Śledztwo prowadzone jest w kierunku napaści i pobicia. Mężczyźnie grozi nawet rok więzienia. Ale jak podaję belgijskie media skończy się na poważnej grzywnie. Mowa tutaj o 10 tysiącach euro.

Źródło: dorzeczy.pl

One thought on “Co za dzicz! Rowerzysta kopnął 5-latią dziewczynkę, bo ta nie zeszła mu z drogi [WIDEO]

  1. I słusznie, takie bydło jak ten tutaj należy gonić ile się da, bez żadnej taryf ulgowej. Chamy i tak już za dług czują się nietykalni, a tym bardziej za długo są nietykalni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *