Seb Ross OSTRO z UK! “Anglia WSTRZYMUJE szczepionki PFIZERA!””Tu sie dzieje coś bardzo dziwnego” [KORWiN TV]

Seb Ross OSTRO z UK! “Anglia WSTRZYMUJE szczepionki PFIZERA!””Tu sie dzieje coś bardzo dziwnego” [KORWiN TV]

Seb Ross był gościem Marcina Jana Orłowskiego w KORWiN TV, tam opowiedział nam co dzieję się w Wielkiej Brytanii. Skomentował sprawę Juliana Assange, którego władze UK nie wydadzą władzom USA. Oraz opowiedział o planach totalnego zamknięcia UK. Opowiedział też o wstrzymaniu szczepionek Pfizera.

Na początku zapytano Seba Rossa o Juliana Assange’a, co się dzieje z założyciel portalu WikiLeaks? Dodajmy, że Wilka Brytania odmówiął ekstradycji do USA. Tam grozi mu do 175 lat więzienia.

– No wszyscy o nim zapomnieli, to wstyd, że żaden z dziennikarzy się o niego nie upomniał. Jakby nie było, cokolwiek zrobił, dalej jest dziennikarzem. Przypomnę, że Julien Assange był trzymany w ambasadzie Ekwadoru, w małym pokoiku przez kilka lat. On bał się wychodzić, bał się zamachu na swoje życie. Później po kilku latach ambasada stwierdziła, że nie chce go dłużej przetrzymywać. Dlatego został zatrzymany przez brytyjską policję, co trwało kolejne kilka lat – powiedział Ross.

– Ogólnie amerykanie chcą go u siebie, chcą go sądzić za zdradę stanu, bo on ujawnił dokumenty i filmy z wojny na Bliskim Wschodzie. Dzisiaj sąd brytyjski postanowił, że Julian nie zostanie wydalony do USA, co dla niego było wielką ulgą, po tylu latach bezprawnego przetrzymywania. Jednak to nie koniec, bo USA ma dwa tygodnie na odwołanie od tego wyroku, co oczywiscie zrobią. (…) Ale podkreślę, wstyd dla dziennikarzy, którzy nie upominają się o swojego kolegę.  Trzymajmy kciuki, może niedługo uda się go nam zobaczyć na wolności – powiedział.

Dalej zapytano o lockdown w Wielkiej Brytanii. Czy wygląda to podobnie jak u nas w Polsce?

– Podobnie, w tej chwili zebrał się rząd Wielkiej Bretanii i będą teraz radzić co z nami zrobić. Lider opozycji nawołuję do lockdownu natychmiastowego, czyli jeszcze dzisiaj! I tu chodzi o zamknięcie całej UK, nie tylko Anglii, bo przypominam słuchaczom, że poszczególne kraje związkowe, Walia, Anglia, Szkocja Irlandia maja autonomię i osobno stosują te zaostrzenia. Jednak lider opozycji nawołuję do całkowitego lockdownu Wielkiej Brytanii – zauważa Ross.

– Dlaczego? Bo szpitale jak zwykle są na krawędzi wydolności. Tak było w marcu, kwietniu i jest teraz. (…) szpitale ledwo już wyrabiają, brakuję łóżek, brakuję personelu itd. Ale prawda jest z goła inna. W tym roku mamy o 13 tyś. łóżek mniej niż w ubiegłym roku. Dlatego, że łózka muszą być w odstępach, czyli co drugie łóżko zostało zlikwidowane, żeby były między nimi odpowiednie odstępy! – zauważa głupotę rządzących UK – polityk. 

Wielka Brytania WSTRZYMUJE szczepionki PFIZERA

– Tu sie dzieje coś bardzo dziwnego, taka bardziej pokazówka.  My tutaj mamy swoje, narodowe, swojskie. Nasza szczepionka z Oxfordu najlepsza, wypróbowana. Przypomnę, że UK była pierwsza, która zaczęła szczepić swoich ludzi, to był początek grudnia. Szczepionka Pfizera, przyjechały pierwsze porcję, no i szczepionka Pfizera wyzwoli nas. Druga dawka miała być podawana po dwóch tygodniach, no i te osoby przyjęły drugą dawkę i nagle tak.  Koniec roku, wyjście z UE, pamiętamy taki stan na granicy, gdzie zamknięto granicę do Francji, gdzie stały tysiące tirów – przypomina polityk.

– I nagle 1 stycznia wyszliśmy z UE i tu nagle pojawiła się szczepionka z Oxfordu. W mediach gruchnęła wiadomość, że druga dawka Pfizera nie będzie podawana po dwóch, trzech tygodniach, tylko po dwunastu tygodniach! Bardzo dziwne bo Pfizer w swojej ulotce oświadczył, że 2-3 tygodni, inaczej ta druga dawka nie działa. Co na to rząd brytyjski? Że niby można miksować! Jeśli ktoś dostał szczepionkę Pfizera, to drugą dawkę może dostać z Oxfordu. Wygląda to tak, że ok, my już nie potrzebujemy innych my tu mamy swoje szczepionki. Pokażemy Europie i światu na co ans stać – zauważa Ross.

Poniżej całość. Naprawdę warto!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *