Skandal! Korwin-Mikke OCENZUROWANY przez TVN! Poszło o SZCZEPIENIA Polaków! [KORWiN TV]

Skandal! Korwin-Mikke OCENZUROWANY przez TVN! Poszło o SZCZEPIENIA Polaków! [KORWiN TV]

Janusz Korwin-Mikke był naszym gościem w KORWiN TV, gdzie wraz z Karolem Wilkoszem rozmawiali o Cenzurze prezesa przez stację TVN! Poszło oczywiście o gorzką prawdę o szczepionkach. Oraz o tym, że przez działania rządu ludzie umierają! “To jest po prostu ludobójstwo, ludzie umierają dlatego, że istnieje rząd “. 

Na początku zapytano prezesa o to co myśli o tym, że TVN przerwał transmisję, gdy zadawał on pytanie o szczepionkach? Dlaczego TVN, Pana przerwał?

– Poszło o to, że zrobiłem parę rzeczy, które mogły się nie podobać TVN-owi. Przedewszytkim atakowałem firmę Pfizer, a to amerykańska firma. Firma Pfizer dziwnym trafem została wybrana przez komisję europejską, do tego, żeby to od niej kupić szczepionki. A przecież to firma skazana za korupcję w USA! Firma, która robiła eksperymenty, i byłe z tego trochę trupów w Nigerii. Za co zapłacił odszkodowania zresztą. Dlaczego zatem UE wybrała akurat tę firmę? – mówi Korwin-Mikke,

– Skoro Anglicy kupują szczepionki innej firmy, to albo My robimy błąd, albo oni?  Nie wiadomo co jest błędami. Dlatego w normalnym kraju, rząd kupuję wszytkie szczepionki, ładuję je do aptek i ludzie sami decydują co kupują. Jak ktoś nie ma zaufania do firmy Pfizer, to kupuję sobie np. chińska  szczepionkę i już! Wtedy nie ma problemu. Ja już mówiłem, że socjalizm to jest ustrój, w którym pokonuję się trudności, nieznane w żadnym innym ustroju. Minister Niedzielski, mówi jakie trudne on ma do podjęcia decyzje, gdyby nie było ministerstwa zdrowia, to by nie miał tych trudnych decyzji – dodaje prezes.

– Wracając do meritum, ja wyliczyłem bardzo dokładnie, zresztą jest to dokładnie opisane w artykule w Dorzeczy, że w wyniku walki rządu z koronawirusem, tam dałem taki przykład Brazylia i USA. W Brazylii prezydent zabronił walczyć z koronawirusem, nawet wywalił ministra, który chciał robić kwarantanny. I po prostu nic nie robił, więc był wielki wrzask, że dzieje się tu ludobójstwo. Co się okazuje? W USA walczono z koronawirusem, wydali gigantyczne pieniądze, a efekt jest taki, że o 1/3 mniej śmierci na głowę jednego mieszkańca jest w Brazylii – zauważa polityk.

– A co u nas? Dzisiaj przegoniliśmy Szwecję w umieralności na zarazę, co nie jest dobrym prognostykiem. Ale powtarzam Szwecja bardzo mało robiła, nie robiła kwarantann, lockdownów, nie zniszczyła gospodarki, a myśmy to zrobili i efekt jest taki sam!  – dodaje prezes.

Za te słowa ocenzurowano prezesa Korwina-Mikke

– Natomiast i tu jest miejsce w którym mnie wyłączono, ja powiedziałem w kwietniu, że jeżeli Wy wyłączcie szpitale z powszechnego użytku, a oddajecie do użytku do walki z koronką, to będą wypadki śmierci ludzi z innymi schorzeniami. Ja to napisałem, że tak będzie. Jedna posłanka z PO powiedziała, że stoją wolne łóżka w szpitalach do walki z Covidem. No więc na tych łóżkach nie leżą ludzie, którzy powinni się leczyć na inne choroby. W wyniku tego miesięcznie umiera w Polsce około 16 tysięcy ludzi wcześniej, niż rok temu umierało miesięcznie! Czyli 16 tysięcy osób umiera rocznie bo działa rząd! (…) Jak mówiłem o ministrze Zdrowia. Bo jak wiesz, że zrobisz to i to, i w wyniku tego umrze 16 tysięcy ludzi, to jesteś masowym mordercą. I to jest kwestia zgłoszenia tego do prokuratury. To jest po prostu ludobójstwo, ludzie umierają dlatego, że istnieje rząd – powiedział ostro Korwin-Mikke.

Całość poniżej. Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *