Korwin-Mikke MASKARUJĘ w TVP! Poszło o szczepionki. Innym posłom i prowadzącemu szczęki opadły [WIDEO]

Korwin-Mikke MASKARUJĘ w TVP! Poszło o szczepionki. Innym posłom i prowadzącemu szczęki opadły [WIDEO]

Janusz Korwin-Mikke w TVP Info dał prawdziwe show. Poszło o szczepienia i o to czy sam się zaszczepi. “Nikt mnie nie zawezwał, bo ja się nie chcę w ogóle szczepić” – wyznał , czym zszokował prowadzącego i innych gości. Prowadzącemu rozmowę Adrianowi Klarenbachowi aż opadła szczęka.

Głównym tematem rozmowy w TVP było to, że wielu celebrytów zaszczepiło się poza kolejnością.

– Chciałbym zwrócić uwagę, że po pierwsze, jest to normalny kundlizm – kolesiostwo. Jeżeli tylko się zaatakuje kogoś z tzw. salonu, to natychmiast się 500-1000 osób rzuca i szczekają w obronie tego faceta – mówi na antenie TVP Info Korwin-Mikke.

– To kolesiostwo zostało zaszczepione w okresie PRL-u, w okresie komunizmu i trwa dlatego, że trwa komunizm. Nikt nie zauważa, że przyczyną tej skandalicznej sytuacji jest to, że jest to komunizm. Szczepionki są dawane za darmo – jak to jest dopuszczalne, żeby dawać szczepionki za darmo? – zastanawia się prezes.

– Powinno być tak, że ludzie którym strasznie zależy na tym, płacą to 4 razy, 5 razy tyle… Oni się zaszczepią, będziemy mieli dzięki temu dużo pieniędzy i następni dostaną to znacznie taniej. To nie jest normalny czas – musi to rynek regulować – dodaje poseł Konfederacji.

– Dawanie czegoś za darmo to jest komunizm. Jak jest komunizm to muszą komitety kolejkowe się robić […] jak to było w komunie. Komunizm trzeba zlikwidować i tyle – mocno mówi polityk.

– Z przykrością zauważam, że nikt nie porusza tematu tego, co jest podstawową przyczyną tej sytuacji, czyli komunizmu który panuje. W normalnym kraju jest tak, że się płaci za wszystko, a nie ma nic za darmo, bo za darmo to darmowe mięso psi jedzą – powiedział dobitnie polityk.

Janusz Korwin-Mikke twierdzi, że skoro „pani Janda panicznie boi się, że umrze” to „szpital ma prawo więcej zarobić od pani Jandy”. Według posła pierwsze szczepionki powinny kosztować więcej, tak jak to jest w przypadku licytacji. Jeśli ktoś chce być pierwszy, to musi wyłożyć większe pieniądze.

– Jak jest darmo, to musi być korupcja – stwierdza fakty prezes.

Tymi słowami prezes wzbudził oburzenie u dziennikarza TVP

– Ja za komuny wysłuchałem setki takich dyskusji i do tego po prostu przywykłem. Mnie teraz interesuje tylko jedno: jak sobie po znajomości załatwić zaświadczenie, że jestem zaszczepiony, bo będą jakieś represje dla niezaszczepionych więc sobie będę musiał takie lewe zaświadczenie załatwić. Za komu sobie załatwiałem takie rzeczy – teraz też sobie załatwię – powiedział Korwin-Mikke.

 

One thought on “Korwin-Mikke MASKARUJĘ w TVP! Poszło o szczepionki. Innym posłom i prowadzącemu szczęki opadły [WIDEO]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *