Korwin-Mikke komentuję wydarzenia w USA. Przerażające! Armia USA w łapach LEWACTWA! To może oznaczać w*jnę! [KORWiN TV]

Korwin-Mikke komentuję wydarzenia w USA. Przerażające! Armia USA w łapach LEWACTWA! To może oznaczać w*jnę! [KORWiN TV]

Janusz Korwin-Mikke udzielił telewizji KORWiN TV “Gorącego Komentarzu” ws. zamieszek w USA. Wyborcy Trumpa wdarli się na Kapitol do budynku Kongresu, gdzie odbywała się połączona sesja dwóch Izb i gdzie zatwierdzano wybór nowego prezydenta. W czasie starć z ochroną oraz policją kongresową zastrzelona została 44-letnia Ashli Babbitt z San Diego. Prezes komentuję co sie dzieje w USA i ostrzega przed lewicowym rządem Joe Bidena!

Na początku zapytano prezesa jak on widzi te straszne wydarzenia, które dzieją się w USA?

– Stany Zjednoczone się staczają w miarę jak rośnie ilość ludności południowo, latynoskiej, do poziomu republiki z Ameryki łacińskiej. Natomiast to akurat nie byli Latynosi, to nie byli murzyni, to byli biali ludzie. Nawiasem mówiąc jestem zdumiony, aj byłem przekonany, że lewica rzuci hasło i w ciągu 15-minut, pod Kapitolem pojawi się 100 tyś. lewicowo nastawionych murzynów i wypchnął to towarzystwo na zbity pysk. Nic takiego się nie stało. To znaczy o kompletnym zobojętnieniu społeczeństwa amerykańskiego. Liczą na policję, a nie na reakcję obywatelską – to nie jest w stylu amerykańskim – zauważa prezes.

Następnie Karol Wilkosz zauważył ze smutkiem, że prawica zachowała się jak lewicowe bojówki BLM.

– Ale wie Pan. Proszę zrozumieć Black Lives Matter to była taka próba, trochę umiłowania władzy przez NSDAP po śmierci Horsta Wessela. Natomiast tutaj mamy do czynienia z czym innym. W tej chwili zaszło coś strasznego, po wynikach wyborów w Georgii, cała władza w państwie, które już nie jest pierwszym mocarstwem świata, przegrywa już z Chinami. A jak teraz wpadnie w łapy Lewicy, to niedługo będzie za Indiami i Brazylią. A jakieś 10 lat – dodał Korwin-Mikke.

– Co najgorsze w tym wszystkim, to to, że w łapy lewaków wpadła najsilniejsza armia świata. Armia USA wydała wiele trylionów dolarów na zbrojenia. Ta armia trafiła w ręce lewicy, która może chcieć zaprowadzić porządki na całym świecie – mówi ze zgrozą prezes.

Poniżej cały komentarz. Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *