Wilk OSTRO ws. przymusowych sczepień!  Zakaz EKSPERYMENTÓW na ludziach bez ich zgody! Prawo jest jasne! Rząd o tym zapomniał [KORWiN TV]

Wilk OSTRO ws. przymusowych sczepień! Zakaz EKSPERYMENTÓW na ludziach bez ich zgody! Prawo jest jasne! Rząd o tym zapomniał [KORWiN TV]

Jacek Wilk był gościem w KORWiN TV w “Komentarzu Politycznym”. Tam wraz z prowadzącą program Dominiką Korwin-Mikke rozmawiali czy sczepienia będą obowiązkowe i czy czeka nas segregacja prawna Polaków? Polityk Konfederacji wyraźnie mówi jak chronić się przed przymusem szczepień. “Jeżeli ktoś mówi, że szczepionka jest na pewno bezpieczna to bezczelnie kłamię, bo skąd on to może wiedzieć?!” – zauważa polityk.

Na początku zapytano Jacka Wilka o to, czy ktoś kto nie chce się zaszczepić będzie mógł normalnie funkcjonować w społeczeństwie?

– To się dopiero okażę, tak naprawdę nie wiemy jak ta cała akcja będzie przebiegała. Rząd po raz kolejny pokazuję, że ma jakikolwiek plan, na razie wszystko idzie na żywioł, wszystko idzie taka siła rozpędu. Ta akcja jest przeprowadzana takim jakby – zwiadu bojem, takiego marszu bez jakiegoś konkretnego planu. Rząd nie ma pojęcia ile osób się chce zaszczepić a ile nie. Bo na początku były szacunki, że chce tego większość społeczeństwa. Potem były sondaże, gdzie tylko 48% było zdecydowanych na szczepienia. Wobec tego przedstawiciele rządu powiedzieli, że jak połowa się zaszczepi to będzie bardzo dobrze. Więc szybko skorygowali swoje prognozy, jeżeli chodzi o liczbę zaszczepionych – powiedział Jacek Wilk.

– Kompletnie zatem nie wiemy jakie rząd ma założenia i nie wiemy czy to nie będzie się wiązało z jakimiś kolejnymi restrykcjami. Czyli tym co ja nazywam wprost – czyli segregacją prawną. Bo z zapowiedzi samego Pana ministra tak ma być. Bo jeżeli skończy się tak, że pewne osoby właśnie te, które nie zdecydują się na zaszczepienie, nie będą miały dostępu do jakichś usług, na razie mowa jest o restrykcjach medycznym. Czy będą przyjmowane do szpitali albo coś podobnego. A po drugie jak się okaże, że inne usługi publiczne nie będą dla nich dostępne, np. nie będzie można pójść do urzędu, to to będzie już zwykła segregacja prawna!zauważa mecenas.

Zmuszą nas do szczepień?

– A przypominam nie ma czegoś takiego, że z jakiegoś artykułu prawa, obowiązku zaszczepienia się, obowiązku stosowania tego środka prewencyjnego. Który co do zasady jest stosowany u ludzi zdrowych. Więc nie może być sytuacji, że osoba zdrowa, a tylko zdrowy może się zaszczepić. Że ja osoba zdrowa będę nagle podlegać jakiejś segregacji, jakiemuś apartheidowi prawnemu! Tylko dlatego, że nie zdecydowałem się na ten środek prewencyjny. Z którym wiąże się zawsze jakieś ryzyko, bo z każdą szczepionką wiąże się jakieś ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. A tutaj mamy rodzaj specyfiku, który nie przeszedł wszystkich badan i testów, po drugie jest zupełni innego rodzaju szczepionką. I nikt nie wie jakie są długofalowe skutki takiego sczepienia. Więc jeżeli ktoś mówi, że szczepionka jest na pewno bezpieczna to bezczelnie kłamię, bo skąd on to może wiedzieć?! – dodaje polityk Konfederacji.

Poniżej całość. Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *