HIT! Mecze polskich zespołów na żywo w KORWIN TV & 4MensTV!

HIT! Mecze polskich zespołów na żywo w KORWIN TV & 4MensTV!

Noworoczna niespodzianka dla fanów piłki nożnej! Telewizja KORWIN TV we współpracy z 4MENS TV transmitować będzie na żywo mecze towarzyskie trzech polskich drużyn, które przygotowują się do rundy wiosennej w PKO BP Ekstraklasie. Widzowie zobaczą na żywo zmagania Rakowa Częstochowa, Lecha Poznań i Legii Warszawa.

Pierwszym spotkaniem, które zobaczyć będzie można na naszej antenie to mecz Raków Częstochowa z FK Mariupol. Przeciwnik podopiecznych trenera Marka Papszuna to klub występujący na co dzień w ukraińskiej ekstraklasie. Obecnie zajmuje on 9 miejsce w lidze. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 16.01.2021 o godzinie 15:00.

Mecz Rakowa będzie jedynie rozgrzewką, bo już w niedzielę zobaczymy zmagania Lecha Poznań z rosyjskim Dynamo Moskwa. Starcie tych drużyn będzie szczególnie ciekawie m.in. ze względu na nowe transfery poczynione przez klub. Jak poradzą sobie nowe nabytki w zespole Dariusza Żurawia? Przekonamy się o tym już w niedzielę 17.01.2021, godzina meczu nie jest jeszcze znana.

Równie ciekawie, jeśli nie najciekawiej, zapowiada się poniedziałkowe starcie mistrzów Polski, Legii Warszawa z obecnym liderem ukraińskiej ekstraklasy Dynamem Kijów. Będzie to pierwszy poważny sprawdzian podopiecznych Czesława Michniewicza, który zapewne odpowie na wiele nurtujących go pytań. Ten mecz zobaczycie na żywo w poniedziałek 18.01.2021, start o godzinie 13:45.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *