Kobieta zmarła po przyjęciu szczepionki na Covid! Zrozpaczony ociec żąda wyjaśnień “Chcę wiedzieć, co się stało”

Kobieta zmarła po przyjęciu szczepionki na Covid! Zrozpaczony ociec żąda wyjaśnień “Chcę wiedzieć, co się stało”

Tą sprawa żyje cała Portugalia. Pracowniczka szpitala w Porto, po przyjęciu szczepionki na Covid zmarła! “Przyjęła szczepionkę na COVID-19, ale nie miała później żadnych objawów. Nie wiem, co się stało. Chcę tylko odpowiedzi” – powiedział załamany ojciec Soni Acevedo. 41-latka zmarła dwa dni po przyjęciu pierwszej dawki szczepionki.

Jak podaje “Daily Mail” pracowniczka szpitala w Porto, Sonia Acevedo przyjęła szczepionkę Pfizera 30 grudnia 2020 r. dwa dni później zmarła. Nie miała żadnych chorób przewlekłych. Jak relacjonuję rodzina zmarłej, kobieta mówiła, że czuje się dobrze. Niestety 1 stycznia Sonia Acevedo zmarła, osieracając dwójkę dzieci.

“Daily Mail” podkreśla, że 41-latki nie cierpiała na żadne przewlekłe choroby i cieszyła się dobrym zdrowiem. Czy zatem do tragedii przyczyniło się szczepienie ma koronawirusa? Lekarze twierdzą, że nie.

Załamany ojciec kobiety żąda wyjaśnień

– Chcę wiedzieć, co doprowadziło do śmierci mojej córki – powiedział dziennikarzom załamany ojciec kobiety, Abilio Acevedo.

Rodzic dalej wspomina, że 31 grudnia zdążył jeszcze zjeść z córką obiad, a kilkanaście godzin później Sonia Acevedo już nie żyła, mówił mediom.

– Wyszła z domu i już nigdy więcej nie zobaczyłem jej żywej – dodał łamiącym się głosem.

Sonia Acevedo zmarła ok. godziny 11 w piątek, 1 stycznia, w domu swojego partnera w portugalskim mieście Trofa. Na co dzień mieszkała wraz z dziećmi w Maia niedaleko Porto. Jej córka Vania Figueredo powiedziała, że jej matka skarżyła się tylko na typowy dyskomfort po zastrzyku.

Źródła: Daily Mail

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *