Nergal nagrał skandaliczne śpiewy Piaska „Je*ać biedę. Je*ać PiS i Konfederację” Teraz komentuje: “G***oburza w szklance wody” [WIDEO]

Nergal nagrał skandaliczne śpiewy Piaska „Je*ać biedę. Je*ać PiS i Konfederację” Teraz komentuje: “G***oburza w szklance wody” [WIDEO]

Wielka afera wizerunkowa wybuchał po hucznych i pełnych nienawiści 50. urodziny Andrzeja Piasecznego. “Artysta” popisał sie swoim wokalem i śpiewał „Je*ać biedę. Je*ać PiS i Konfederację”. Wszystko nagrał i zamieścił w sieci Adam „Nergal” Darski. Teraz w rozmowie z Wirtualną Polską lider Behemota żałośnie sie tłumaczy.

Piasek niby taki tolerancyjny, płakał jaki to hejt mamy w sieci, ale jak kamery go nie nagrywają pokazuję swoja prawdziwa, niezwykle wulgarna twarz. „Je*ać biedę. Je*ać PiS i Konfederację i wszystkich ku*wa wam, co tego” – śpiewał Andrzej Piaseczny na swoich urodzinach.

Cała sprawa trafiła do sieci za spraw jednego z głównych przeciwników kościoła katolickiego w Polsce – Adama “Nergala” Darskiego. U niego ogólnie cała impreza miała się odbyć.

Po tych wokalnych popisach, Telewizja Polska zasugerowała, że po obecnym sezonie zakończy współpracę z wokalistą.

„Telewizja Polska nie akceptuje wulgarnych i gorszących zachowań, w tym takich, jakie zaprezentował ostatnio Andrzej Piaseczny. TVP wyraża ubolewanie, że do takiego poziomu mogła zniżyć się osoba zaproszona do udziału w programie telewizji publicznej” – czytamy w oświadczeniu.

Nergal sie tłumaczy i dalej atakuję

Darski udzielił wywiadu Wirtualnej Polsce, gdzie odniósł sie do tej sprawy.

„Dla mnie jest to oczywiście gó***burza w szklance wody. Jesteśmy ofiarami ery absurdów, zaczynając od polityki, obyczajowości, a na kwestiach socjalnych kończąc” – powiedział.

„Rozumiem, że w związku z zamrożeniem życia publicznego mamy w tzw. branży „sezon ogórkowy”, ale żeby z kilkusekundowego klipu, na którym kilku dorosłych ludzi bawi się szampańsko z okazji 50. urodzin jednego z nich, robić taki dym? Że co? Że artysta X przeklął? Że artystka Y użyła w żartobliwym tekście słowa „dragi”? Że „je**ć PiS”? Przecież to już niemalże zwrot grzecznościowy!” – dodał Nergal.

Darski kpi z wyborców PiS-u

„Drogi elektoracie telewizji reżimowej, wyobraź sobie, że artyści to też ludzie. Zdarza im się kląć, używać dziwnych, czasem niecenzuralnych zwrotów. Lubimy też niektóre używki, a nawet seks! Kto nie przeklina niech pierwszy rzuci kamień! Trochę dystansu, Polacy, bo inaczej wszyscy zginiemy. Amen” – zakpił „Nergal”.

Tutaj nagrania z “popisem” tolerancyjnego Piaska…

Źródło: wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *