Braun OSTRO o Niedzielskim i Morawieckim. „Przestępcy, którzy odpowiadają za ruinę polskiej gospodarki” [WIDEO]

Braun OSTRO o Niedzielskim i Morawieckim. „Przestępcy, którzy odpowiadają za ruinę polskiej gospodarki” [WIDEO]

Grzegorz Braun na konferencji prasowej w ostrych słowach skomentował skandaliczną działalność premiera Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. „Przestępcy, którzy odpowiadają za ruinę polskiej gospodarki”- powiedział poseł.

Grzegorz Braun na specjalnej konferencji prasowej na Podkarpaciu opisał jak wygląda na dzień dzisiejszy sytuacji w kraju. Poseł podkreśla, że rząd swoimi decyzjami i lockdownie niszczy polską gospodarkę.

– To jest niszczenie polskiej przedsiębiorczości, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorstw małych, średnich i jak sądzę, że szczególnym celem, jaki ktoś sobie tutaj stawia, jakim jest niszczenie polskich przedsiębiorstw, polskich firm rodzinnych – zaczął swoją przemowę polityk.

– One tego nie przeżyją, tej operacji niszczenia polskiego życia gospodarczego pod pretekstem walki z pandemią. Jeśli nie zatrzymamy tego szaleństwa, tego polska przedsiębiorczość nie przeżyje – podkreślił poseł.

– I co będzie dalej? Dalej będą oczywiście jakieś programy ratunkowe (…) na konto zadłużania przyszłych pokoleń. Dalej będą programy ratunkowe, polegające na wykupie bankrutujących przedsiębiorstw, z czym już mamy do czynienia w niektórych branżach – dodał.

– Tak naprawdę najważniejszą operacją, jaka jest w tej chwili w Polsce do przeprowadzenia po to, żeby Polskę i Polaków ratować przed katastrofą, to byłoby odizolowanie od społeczeństwa pewnych jednostek. Ja znam te jednostki. Mogę nawet je wymienić z nazwiska: Morawiecki, Niedzielski, Dworczyk, żyrant tego bezprawia Duda, superpremier Kaczyński – ostro powiedział Braun.

To są przestępcy

– To są ludzie, których odizolowanie od społeczeństwa jest z mojego punktu widzenia najpilniejszą potrzebą. To są przestępcy, którzy odpowiadają za ruinę polskiej gospodarki. I to są również zbrodniarze (…) odpowiedzialni za zgony, za śmierć. Dziesiątki tysięcy ludzi odeszły w Polsce na tamten świat ponad normatywnie licznie, statystycznie częściej niż w analogicznych okresach w ubiegłych latach – powiedział polityk.

Jak wyjaśnił poseł Braun mówi tu o osobach, które umarły na inne choroby niż COVID-19.

– To nie są ofiary żadnej pandemii. To są ofiary Morawieckiego, Dworczyka, Niedzielskiego, Szumowskiego – wyliczał Braun. – To jest działająca nielegalnie i niemerytorycznie zorganizowana grupa przestępcza – podkreślił poseł Konfederacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *