Co ona ma w głowie? Środa znowu poucza katolików i kpi z Jezusa! “Jezus był queer”

Co ona ma w głowie? Środa znowu poucza katolików i kpi z Jezusa! “Jezus był queer”

Prof. Magdalena Środa jak to ma w zwyczaju, znowu chce pouczać a wręcz nauczać katolików. Tym razem jeden z głównych przeciwników kościoła stwierdził, że: “Maryja była matką dziecka buntowniczego, które włóczyło się w towarzystwie samych mężczyzn. Jezus był queer” – przekonuje.

Jedna z najbardziej wojujących feministek w kraju opublikowała swoje mądrości na łamach “Wysokich Obcasów”, gdzie kreśli własną wersję współczesnej postaci Jezusa i Maryi.

“Trudno powiedzieć, jaką tożsamość i styl życia by przybrał, aby być intrygującym i skutecznym przez kolejne tysiąclecia; może wcieliłby się w postać motocyklisty, geja lub internetowego wirusa, który infekuje komputery potrzebą miłości?” – pisze o Jezusie prof Środa.

Dalej czytamy, że Maryja “była matką dziecka nieposłusznego, buntowniczego, które zamiast pracować i założyć rodzinę, włóczyło się po kraju w towarzystwie samych mężczyzn, z dość niejasnym i bardzo naiwnym przesłaniem miłości”. “Jezus był filozofem, mędrcem, mesjaszem. Jezus był queer. Maryja była jego matką”.

Środa twierdzi również, że wizerunek Matki Bożej w tęczowej aureoli to wręcz nobilitacja…

Jak pisze w dodatku Gazety Wyborczej tęczowa Maryja to:”nie tylko biblijny symbol przymierza między dwoma światami, ale też symbol chrześcijańskiej równości wszystkich ludzi, niezależnie od tego, czy są Żydami, Grekami, Rzymianami, homoseksualistami, lesbijkami, obywatelami, osobami trans i uchodźcami”.

Wielka “znawczyni” chrześcijaństwa i Biblii na końcu jak to lewak ma wielkie przesłanie do “ksenofobów, homofobów i mizoginów”.

“Jezus przyszedł na świat, by was z tego uleczyć, Maryja go wspierała i wspiera. Nie bójcie się o swoje uczucia: pracujcie nad ich wzmocnieniem w wewnętrznym skupieniu, a nie w sądach” – pisze Środa.

Źródło: Wysokie Obcasy

One thought on “Co ona ma w głowie? Środa znowu poucza katolików i kpi z Jezusa! “Jezus był queer”

  1. A w związkach jedno płciowych rodzi się więcej dzieci niż w w z związkach wielopłciowych, a środa to chyba już za dużo dopalaczy podczas molestowania dzieci z lampart.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *