Co on zrobił? Nagie zdjęcia na profilu posła PiS! Marek Suski tłumaczy [FOTO]

Co on zrobił? Nagie zdjęcia na profilu posła PiS! Marek Suski tłumaczy [FOTO]

Wiele osób zastanawia się co w głowie ma poseł Marek Suski? Zamieścił na Twitterze szokujące zdjęcia. Opublikował roznegliżowane zdjęcia Ewy Szarzyńskiej. Polityk zapewnia jednak, że padł ofiarą hakerów.

Do zaskakujących tweetów doszło dziś w poniedziałek rano na Twitterze polityka PiS. Jak ktoś wszedł na jego konto mocno się zdziwił.  Bowiem na jego profilu pojawiły się roznegliżowane zdjęcia Ewy Szarzyńskiej. Post szybko stał się hitem Internetu.

Będę wykorzystywał wszystkie moje polityczne możliwości, będę zwracał się osobiście do Kaczyńskiego, żeby ta kobieta już nigdy nie pojawiła się na polskiej scenie politycznej. Dziś opublikowała na Instagram nowe zdjęcia – napisano na Twitterze Marka Suskiego.

“Takie wulgarne zachowanie osoby publicznej jest niedopuszczalne. Nie zdziwiłbym się, gdyby taką rozwiązłość seksualną wykazywali politycy w KO lub w otoczeniu Marty Lempart” – pisze w jednym z tweetów Suski.

Konto polityka PiS zhakowane?

Jednak okazało się, że Marek Suski padł ofiarą ataku hakerów. Informację tę przekazała rzeczniczka PiS Anita Czerwińska.

“Doszło do włamania na konto posła Marka Suskiego. Zamieszczane treści nie są jego autorstwa. Sprawa jest wyjaśniana” – napisała Czerwinska.

Do całej sytuacji odniosła się sama poszkodowana i gwiazda tweetów posła PiS, czyli Ewa Szarzyńska.

“W tej chwili jadę zgłosić sprawę na policję. Nie wiem, w jaki sposób ktoś mógł uzyskać dostęp do takich zdjęć. Nie mam takich zdjęć na swoim telefonie. Jestem zszokowana i bardzo zdenerwowana. Trudno mi odpowiedzieć na pytanie, czy te zdjęcia są w całości autentyczne” – powiedziała Ewa Szarzyńska, wiceprzewodnicząca rady miejskiej w Mogilnie, w rozmowie z WP.

Półnagie zdjęcia radnej na koncie Suskiego! Włamanie na konto posła - wGospodarce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *