Kibice w ekstazie. Jerzy Brzęczek nie jest już selekcjonerem reprezentacji Polski!

Kibice w ekstazie. Jerzy Brzęczek nie jest już selekcjonerem reprezentacji Polski!

Na ten moment czekało 99% kibiców piłkarskich w Polsce. Jerzy Brzęczek przestał pełnić obowiązki selekcjonera reprezentacji Polski! Tą informacje podał Polski Związek Piłki Nożnej w oficjalnym komunikacie.

Polski Związek Piłki Nożnej zwolnił Jerzego Brzęczka z funkcji selekcjonera reprezentacji Polski. To nie jest żart! “Wuja” nie jest już selekcjonerem polskiej kadry!

– Chciałbym podziękować trenerowi Brzęczkowi za dotychczasową pracę z naszą kadrą narodową – powiedział Zbigniew Boniek dla laczynaspilka.pl

Taka nagła decyzja wywołała szok również wśród ludzi pracujących w Polskim Związku Piłki Nożnej. Krzysztof Stanowski z portalu weszlo.com zaznacza dodatkowo, że “decyzja ws. zwolnienia Brzęczka to decyzja sportowa, wynikająca z analizy tego, co czeka nas w 2021 roku. Selekcjoner (były już) mocno rozczarowany i zawiedziony”.


Czyli musiało dojść do jakiejś kłótni między prezesem związku a byłym już selekcjonerem. Bo dodajmy w grudniu tego roku Zbigniew Boniek przekonywał, że posada trenera kadry jest zapewniona przynajmniej do końca mistrzostw Europy. Co się wydarzyło, że tak nagle prezes zmienił zdanie?

Tego jeszcze nie wiemy, ale Polski Związek zaplanował oficjalną konferencję prasową z udziałem Zbigniewa Bońka na czwartek (21 stycznia 2021) na godzinę 15:00. Tam na pewno dowiemy się dużo więcej.

“Biało-Czerwonych” selekcjoner poprowadził w 24 spotkaniach. Jego bilans to 12 wygranych, 5 remisów i 7 porażek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *