Cejrowski OSTRO o segregacji szczepionkowej w Niemczech! “Długo nie wytrzymali bez pakowania ludzi do obozów”

Cejrowski OSTRO o segregacji szczepionkowej w Niemczech! “Długo nie wytrzymali bez pakowania ludzi do obozów”

“New York Post” informuje, że w Niemczech segregacja szczepionkowa już istnieje i Niemcy niczym za II Wojny Światowej planują zmykanie swoich obywateli w izolacji. Ci co się potulnie nie zaszczepią, będą przetrzymywani w obozach dla uchodźców! Tą chorą sytuację skomentował Wojciech Cejrowski.

To już przestaje być śmieszne a zaczyna napawać grozą! Niemcy, którzy mieli możliwość zarażenia COVID-19, a mimo to wielokrotnie odmawiają poddania się kwarantannie, według decyzji władz Niemiec będą przetrzymywani w aresztach śledczych. Media informują, że mają być oni przetrzymywanie nawet pod strażą policji! Znamy już to z historii…

Co więcej urzędnicy w Saksonii zatwierdzili plany przetrzymywania takich osób w odgrodzonej części obozu dla uchodźców – informuje “Telegraph”.

Ten pomysł segregacji swoich obywateli spodobał się także władzom Brandenburgii. Ten kraj związkowy planuje wykorzystać część obozu dla uchodźców, aby przetrzymywać w nim “niepokornych” obywateli. Również w innych regionach mają zostać podjęte podobne kroki.

Do tych doniesień w ostry sposób odniósł się Wojciech Cejrowski

“Niemcy długo nie wytrzymali bez pakowania ludzi do obozów: Do obozu za ucieczkę z kwarantanny” – napisał na Twitterze znany publicysta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *