Dziambor dowcipnie pożegnał Trumpa! “Tylko on potrafił tak tańczyć”

Dziambor dowcipnie pożegnał Trumpa! “Tylko on potrafił tak tańczyć”

Donald Trump przestał pełnić obowiązki prezydenta Stanów Zjednoczonych. Artur Dziambor w dowcipny sposób go pożegnał, publikując zabawny wpis, w którym porównał umiejętności taneczne ustępującego prezydenta Stanów Zjednoczonych do swoich.

Wielu prawicowych publicystów podkreśla, że prezydent Donald Trump był kontrowersyjną, nieznoszącą sprzeciwu osobą. Wczoraj po raz ostatni jako prezydent, wszedł na pokład Marine One, aby opuścić Biały Dom. Kończący kadencję prezydent udał się do bazy lotniczej Andrews. Na pokładzie Air Force One Donald Trump odleciał na Florydę do swojej rezydencji Mar-a-Lago.

Wiele osób w patetyczny sposób żegnało ustępującego prezydenta, inaczej do sprawy podszedł poseł Konfederacji – Artur Dziambor. Poseł Konfederacji zamieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym stwierdził, że będzie mu brakowało Republikanina jako przywódcy USA. Zwracając zwłaszcza uwagę do umiejętności tanecznych Donalda Trumpa.

“Będzie mi go brakowało jako Prezydenta USA. Można mieć do niego wiele uwag, ale tylko on potrafił tak tańczyć z radości jak ja” – napisał Dziambor.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *