Skandal! Posłanka Lewicy wyśmiała MASAKRĘ chrześcijan! Zginęło 750 osób, a ona: “Po co kościół się tam wpakował?”

Skandal! Posłanka Lewicy wyśmiała MASAKRĘ chrześcijan! Zginęło 750 osób, a ona: “Po co kościół się tam wpakował?”

Trocki i reszta komunistów sądząc po tym wpisie, byłaby bardzo dumna z posłanki Lewicy. Małgorzata Prokop-Paczkowska zakpiła z masakry chrześcijan w Etiopii! “A po co kościół katolicki się tam wpakował?” – napisała posłanka. W tej rzezi zginęło w bestialski sposób 750 osób.

Ta informacja wstrząsnęła mediami na świecie. W bestialski sposób zamordowano 750 wiernych Etiopskiego Kościoła Ortodoksyjnego w Aksum. Jednak “tolerancyjna” Małgorzata Prokop-Paczkowska pod artykułem portalu Vatican News, napisała szokujący wpis.

„A po co kościół katolicki się tam wpakował? Dlaczego nie uszanował miejscowych wierzeń?” – napisała posłanka.

Potem kpiąco dodała, że „A bóg znowu śpi”…

Mówiąc klasykiem z C.K Dezerterów: “Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić pańskie postępowanie”. 

Ta niegodna posła wypowiedź wywołała fale komentarzy.

Do tej skandalicznej i pełnej nienawiści wypowiedzi posłanki Lewicy wypowiedział się Robert Winnicki.

“Amok, obsesja, nienawiść. Tak bardzo często reagują politycy, media i celebryci z lewicy gdy rzucić hasło chrześcijaństwo czy chrześcijanie. Ostatnio jednak posłanka SLD od Biedronia, Małgorzata Prokop-Paczkowska, przekroczyła wszystkie granice.” – napisał poseł Konfederacji.

Dopiero gdy zrobiło się o tej sprawie głośno, klub Lewicy łaskawie wydał oświadczenie, gdzie przeprasza za skandaliczne słowa swojej posłanki. No cóż człowiek z komuny ucieknie, ale komuna z człowieka – nigdy…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *