Jakimowicz oskarżany o gwałt. Załamany mówi “Zniszczyliście część mojego życia i życia moich dzieci” [WIDEO]

Jakimowicz oskarżany o gwałt. Załamany mówi “Zniszczyliście część mojego życia i życia moich dzieci” [WIDEO]

Jarosław Jakimowicz został oskarżony o gwałt na uczestniczce konkursu Miss Generation 2020.  Teraz w programie TVP Info łamiącym się głosem, ze łzami w oczach wydał oświadczenie. “Tydzień temu zostałem posądzony o gwałt, o coś, czego nigdy w życiu nie zrobiłem” – powiedział. W pewnym momencie aktor się rozpłakał.

O rzekomym popełnieniu haniebnego czynu przez aktora, poinformował dziennikarz Piotr Krysiak, który napisał w poniedziałek na Facebooku, że “gwiazda publicystyki TVP INFO miała zgwałcić uczestniczkę konkursu Miss Generation 2020. Tak utrzymuje kobieta, która uciekła ze zgrupowania i zgłosiła sprawę policji”.

Według portalu Onet, Krysiak miał na myśli Jarosława Jakimowicza. Aktor jest od pewnego czasu związany z TVP Info, gdzie wraz z Magdaleną Ogórek współprowadzi program “W kontrze”. Aktor niby w hotelu Parisel Palace w Klimkach pod Łukowem miał wepchnąć do pokoju uczestniczkę konkursu Miss Generation 2020.

Tam następnie doszło do gwałtu. Dzień później ofiara uciekła z hotelu, udała się do szpitala ginekologiczno-położniczego w Warszawie. Policji pokazała swojego oprawcę w materiałach, jakie miała w galerii zdjęć i filmów w telefonie.

Zniszczyliście część mojego życia

Jakimowicz na początku programu „W kontrze” emocjonalnie odniósł się do stawianych mu zarzutów.

– Tydzień temu zostałem posądzony o gwałt, o coś, czego nigdy w życiu nie zrobiłem. Zostałem posądzony nie przez sąd, nie przez policję, nie przez prokuraturę, nie przez adwokata, nie przez poszkodowanego, ale przez człowieka i jego post w internecie – zaczął aktor.

– Według nich tym winnym jestem ja, media niszczą jakąś część mojego życia – dodał i zauważył, że zwrócił się do prokuratury, aby ta jak najszybciej przesłuchała go w sprawie domniemanego gwałtu.

– Jestem niewinny, nigdy nie zrobiłem takiego czynu, muszę państwu to powiedzieć, bo podejrzewam, że nie będą wszyscy zadowoleni z tego co powiem: przyznaje tym mediom, którym chyba tylko i wyłącznie na tym zależy, zniszczyliście cześć jakąś mojego życia, cześć z życia moich dzieci, moich przyjaciół – mówił.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *