Propaganda w natarciu. TVP atakuję Konrada Berkowicza, bo ten wsparł akcję #otwieraMY! „Promowanie działań antypolskich” [WIDEO]

Propaganda w natarciu. TVP atakuję Konrada Berkowicza, bo ten wsparł akcję #otwieraMY! „Promowanie działań antypolskich” [WIDEO]

Propaganda rządowa działa i teraz atakuję posła Konfederacji, bo ten ośmielił się walczyć o przedsiębiorców. „Wiadomości” TVP zaatakowały Konrada Berkowicza, który wsparł akcję #otwieraMY. Reżimowe media, dla zmyłki nazywane państwowymi, powiązały akcję otwierania lokali z Rosją. Dodatkowo walka o swój biznes dla TVP jest antypolska…

Posłowie Konfederacji jako jedyna siła polityczna w Polsce, stara sie pomóc przedsiębiorcom podczas durnych, niszczących gospodarkę lockdownów. Jako jedyna partia wsparła akcję #otwieraMY. Teraz TVP za to się mści, produkując obrzydliwy paszkwil, którego nie powstydziłby się sam Goebbels.

– Posłowie opozycji doradzają w Internecie, jak mimo obostrzeń otworzyć restaurację – grzmi lektor w materiale TVP. Następnie pokazany jest krótki fragment wystąpienia Konrada Berkowicza w restauracji Tassone, gdzie poseł zachęca do wspierania restauratorów w tak trudnych dla nich czasach.

Oczywiście pokazano zaledwie krótki fragment z długiego nagrania Berkowicza, na którym ten mówi „otworzyła się mimo lockdownu”. Komentuję to, albo czyta z kartki Miłosz Manasterski, redaktor naczelny Agencji Informacyjnej. Oczywiście w jedyny “słuszny” sposób…

– Postawa posła Berkowicza nie jest postawą walki o „dobro wspólne”. Jest to promowanie działań antypolskich. Działania antypolskie są z kolei na rękę tym państwom wokół nas, które liczą na słabość Polski, na przykład putinowska Rosja.

Logika tego “eksperta” powala. Dla niego walka przedsiębiorców o byt jest zdaniem Manasterskiego działaniem antypolskim. Nie pozwolenie na upadek swojej firmy, która płaci podatki w Polsce, daje miejsca pracy Polakom jest według tego człowieka antypolskie?

Jak w każdej dobrej propagandzie, musi być ckliwy fragment, i tu oczywiście był. Pokazano człowieka w szpitalu pod respiratorem i teks: wierzymy w odpowiedzialność, samodyscyplinę i solidarność wszystkich Polaków – mówił  Michał Dworczyk.

Znaleźli nawet miejsce w tym paszkwilu na opinię “niezależnego” dziennikarza Tomasza Sakiewicza z „Gazety Polskiej”. ( to ten co dostał 7 milionów złotych na portal o puszczy)

– Jeżeli świadomie zachęcamy do łamania obostrzeń, to działamy przeciwko polskiemu społeczeństwu – powiedział buńczucznie Sakiewicz.

Sam materiału skomentował na Twitterze – Konrad Berkowicz.

– Rządowe media zaatakowały mnie za obronę polskiej gospodarki, nazywając te działania „antypolskimi”. Tymczasem 75% społeczeństwa popiera otwarcie stacji narciarskich, 70% popiera otwarcie restauracji i hoteli, a 60% popiera otwarcie siłowni. I to poparcie wciąż rośnie! – napisał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *