Sakiewicz kłamał i teraz przeprasza Korwina-Mikkego! „W sposób nieuprawniony przypisał poglądy”

Sakiewicz kłamał i teraz przeprasza Korwina-Mikkego! „W sposób nieuprawniony przypisał poglądy”

No i stało się. Redaktor naczelny „Gazety Polskiej Codziennie” Tomasz Sakiewicz oficjalnie przeprosił Janusza Korwin-Mikkego. Redaktor podczas audycji w radiu WNET kłamał, że prezes popiera nazizm i broni Hitlera.

Te kalumnie Tomasz Sakiewicz powiedział na antenie Radia WNET,  17 kwietnia 2019 roku. Te oskarżenia były powiedziane podczas kampanii do parlamentu Europejskiego.

Tomasz Sakiewicz na łamach radia WNET, zaatakował Konfederację, i samego prezesa, tweirdząc, że Korwin-Mikke popiera nazizm i broni Hitlera. Było i jest to oczywistą nieprawdą.

Prezes partii KORWiN po takich słowach co oczywiste zapowiedział , że spotka się z Sakiewiczem w sądzie. Jak argumentował, Sakiewicz może sobie głosić dowolne opinie, ale nie może po prost kłamać.

Znamy szybkość naszego sądownictwa i dopiero teraz po dwóch latach sąd wydał wyrok. Co było oczywiste od początku, sąd  przyznał rację Korwin-Mikkemu.

Zatem Tomasz Sakiewicz na łamach strony internetowej radia WNET musiał przeprosić polityka Konfederacji. Zrobił to na odwal się i specjalnie?  Dwukrotnie źle odmienił nazwisko Janusza Korwin-Mikkego.

“Tomasz Sakiewicz przeprasza Janusza Korwina-Mikke za obraźliwą wypowiedź podczas audycji radiowej „Poranek w radiu w net” publikowanej w radiu „wnet.fm” w dniu 17 kwietnia 2019 roku, w której sposób nieuprawniony przypisał Januszowi Korwin-Mikke poglądy takiej jak: „popieranie nazizmu czy obrona Hitlera” – napisano.

Prezes o decyzji sądu napisał w mediach społecznościowych.

“Będziemy pozywali tych, co nie wycofają fałszywek opartych o pomówienia p. Sakiewicza” – pisze Korwin-Mikke.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *