Wałęsa mówi, że jest bankrutem! „Pod kościołem będę zbierał pieniądze”

Wałęsa mówi, że jest bankrutem! „Pod kościołem będę zbierał pieniądze”

Lech Wałęsa po raz kolejny narzeka na złą sytuację finansową z powodu pandemii. Były prezydent wprost mówi, że niedługo zbankrutuję. „Pod kościołem będę zbierał pieniądze” – zapowiada.

Wałęsa udzielił wywiadu „Super Expressowi”, w którym po raz kolejny narzeka, że popadł w złą sytuację finansową. Przyznał, że będzie szukał pracy, bo musi dorobić, gdyż jak mówi, nie starcza mu do pierwszego.

„Nie wiem co robić, bo nie mogę latać na wykłady. A muszę jakieś pieniądze zarabiać, bo żona wydaje więcej niż mamy. I nie wiem, jak dalej przeżyję” – mówi w wywiadzie.

Były prezydent przyznał, że zawodowo najlepiej czuł się jako elektryk. Czy zatem wróci do wyuczonego zawodu?

„Najlepiej się czuję jako elektryk! Jeszcze pamiętam prawo Ohma, prawo Kirchhoffa i jeszcze parę rzeczy. Tylko cholera, zmienił się prąd i nie wiem, czy te maszyny by mnie nie zabiły teraz…” – dodaje załamany.

Wałęsa bankrutem?

Były prezydent mimo, że ma braki finansowe to dalej sie ceni. Przyznał, że pomimo złej sytuacji finansowej, nadal chce dużo zarabiać.

„Z ostatniej pracy odszedłem, bo warunki były poniżej mojej wielkości potrzeb. Jeśli znajdziemy mi pracę, to znajdziemy też, co będę mógł tam robić.” – mówi w rozmowie z gazeta.

Dalej w wywiadzie dodaje, ile czasu jest jeszcze w stanie wytrzymać, zanim zbankrutuje.

„Jeszcze z pół roku takiej sytuacji jak teraz, to pójdę z torbami i pod kościołem będę zbierał pieniądze” – mówi Wałęsa.

Źródło: Super Express

2 thoughts on “Wałęsa mówi, że jest bankrutem! „Pod kościołem będę zbierał pieniądze”

  1. Bolek jak ty zes mnie zaimponowal ta swoja sytuacja materialna……….moze teraz zrozumiesz uczciwych ludzi ktozy nie sprzedaja innych za kase ! DAJ CI BOZE JAK NAJGORZEJ ! JA CI ZLEGO NIE ZYCZE !!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *