Co za dzicz! Dentystka groziła i biła dzieci w gabinecie. To nagrania mrozi krew w żyłach! [WIDEO]

Co za dzicz! Dentystka groziła i biła dzieci w gabinecie. To nagrania mrozi krew w żyłach! [WIDEO]

Co za dzicz! To nagranie jeży włosy na głowie. W mediach społecznościowych opublikowano film, na których widać, jak dentystka bije dzieci podczas wizyt w gabinecie. Policja już wszczęła dochodzenie w tej sprawie.

Jak podaje TRT News w tą sobotę lokalne organy ścigania poinformowały o wszczęciu postępowania w sprawie rówieńskiej stomatolog. Kobieta jak widzimy na nagraniu wyżywa się na małych dzieciach. Zgłoszenia  wpłynęły na policję od mieszkanek Równego i Kostopolu na Ukrainie.

Dentystka biła dzieci

Jak podaje policja ta bestia w ludzkiej skórze tak biła bezbronne dzieci, że 8-letnia córka jednej z nich po wizycie w prywatnej klinice dentystycznej miała ropną ranę wargi, a pięcioletnia córka mieszkanki Kostopolu doznała uszkodzeń ciała w trakcie leczenia zębów. Dziecko miało też siniaki na ramionach.

W mediach społecznościowych pojawiło się w tym samym czasie nagranie z kamer monitoringu zamontowanych w gabinecie, na którym widać, jak lekarka wraz z asystentką siłą utrzymują chłopca, a następnie dentystka z całej siły uderza jego głową o fotel dentystyczny. W innym nagraniu widzimy, jak kobieta brutalnie potrząsa dziewczynką, popycha dziecko, dusi ją oraz grozi jej strzykawką.

Portal Rivne News napisał, że nagrania te udostępniła na prośbę adwokata klinika, z której wcześniej była zwolniona lekarka. Przychodnia dodała, że zwolniła dentystkę w związku ze skargami rodziców na znęcanie się nad ich dziećmi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *