Bogacze z Billem Gatesem na czele chcą nam zabrać mięso?! Koniec z klasycznymi hamburgerami [WIDEO]

Bogacze z Billem Gatesem na czele chcą nam zabrać mięso?! Koniec z klasycznymi hamburgerami [WIDEO]

Najbogatsi ludzie świata znów nie dadzą nam żyć i dla naszego “dobra” biorą się za mięso! Teraz nachalnie w mediach mainstremowych zaczynają promocję syntetycznego mięsa. Czy sztuczna wołowina bądź wieprzowina będzie podstawą hamburgerów w fastfoodach?

Niestety ale okazuje się, że Big Mac albo Cheeseburger z syntetycznym mięsem to nie informacje rodem z filmów sci fi, ale coraz bliższa przyszłość.

Jak podaje „Super Express”, wkrótce co bardzo prawdopodobne miłośnicy hamburgerów będą mieli problem. Powodem zmian dla “naszego dobra” ma być walka najbogatszych z emisją gazów cieplarnianych, które powodują globalne zmiany klimatyczne.

– Właściciele potężnych firm i najbogatsi ludzie na świecie inwestują w syntetyczne mięso i chcą, by reszta też tak postąpiła – czytamy w dzienniku. .

Przykładem takiego działania jest Bill Gates, który jak twierdzi uwielbia hamburgery, ale tak jak inny miliarder – Jeff Bezos, twórca Amazon, zainwestował dziesiątki milionów w firmę Memphis Meats. A ten twór zajmuje się produkcją syntetycznego mięsa. Tworzy m.in. syntetyczną wołowinę, wieprzowinę, kurczaki czy ryby.

Planem miliarderów ma być ogromny lobbing ws. produkcji  sztucznego mięsa, wykorzystani zostaną oczywiście lewacy wszelkiej maści. By to sztuczne mięso się przyjęło, plan jest taki by nadać temu niemal aspekt polityczny. Postęp obyczajowo-społeczny równa się hamburger ze syntetycznego mięsa. Chcesz walczyć z globalnym ociepleniem, zjedz co prawda paskudnego, ale jakże nowoczesnego Big Maca!

Ostatnio Bill Gates wystąpił w programie Marka Roberta. W audycji miliarder testował zamienniki mięsa w hamburgerach i był zachwycony. Trzeba przyznać, że gra warta Oscara…

Źródło: Super Express

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *