Kobieta zmarła nagle po szczepieniu przeciw COVID-19. Lekarze tłumaczą co się stało

Kobieta zmarła nagle po szczepieniu przeciw COVID-19. Lekarze tłumaczą co się stało

78-letnia kobieta zmarła tuż po zaszczepieniu przeciw COVID-19. Lekarze tłumaczą powód zgonu i sugerują, żeby nie łączyć go z podaniem preparatu Pfizera.

Jak podaje portal nypost.com do tego nieszczęśliwego zdarzenia doszło w piątek 12 lutego w jednym z amerykańskich miast w stanie Kalifornia. I nagle tuż po podaniu szczepionki przeciw Covid-19,  78-latka poinformowała, że coś się z nią dzieje i zaczyna się bardzo źle czuć.

Dalej jak podają media, dosłownie chwilę później starszaka straciła przytomność. Lekarzom mimo, że natychmiast przystąpili do reanimacji, nie udało się uratować kobiety.

Śmierć kobiety spowodowała szczepionka?

Co na to sami lekarze? Otóż Dr Michael Morris, regionalny dyrektor programu szczepień, dzień po zgonie 78-latki oświadczył, że nic na to nie wskazuje. Podczas rozmowy z mediami podkreślił, że proces szczepień przebiegł zgodnie z procedurami i nie było żadnych przeciwwskazań do podania preparatu Pfizera.

Tragedia, która się wydarzyła, łączona jest z inną chorobą. Jak oświadczyła rodzina, 78-latka chorowała na serce.

Coc ciekawe zaszczepił się także mąż denatki, 57-letni mężczyzna oświadczył przed kamerami, że pomimo śmierci żony, zamierza przyjąć drugą dawkę szczepionki.

Źródło: nypost.com/NCzas.com

One thought on “Kobieta zmarła nagle po szczepieniu przeciw COVID-19. Lekarze tłumaczą co się stało

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *